Pilietiškumo mokykla Šilutėje

Pilietiskumo mokykla DSC0409Jaunųjų konservatorių lyga, arba Jaunimas, kuriantis Lietuvą (JKL), Šilutės rajono savivaldybės posėdžių salėje  įgyvendino projektą „Pilietiškumo mokykla”.

30 renginyje dalyvavusių moksleivių visą dieną imitavo miesto tarybos darbą: susiskirstę į komitetus sprendė problemas, pavyzdžiui, kaip būtų galima sumažinti savivaldybės biudžeto skolą, rinko rajono Merą (išrinktas A. Strukčinskas), dalyvavo simuliaciniuose Seimo rinkimuose  bei priėmė bendrą rezoliuciją, kurią įteikė Šilutės rajono tarybos narei B.Kleinaitei.

Renginio dalyvius sveikino LR Seimo narė Agnė Bilotaitė ir Šilutės rajono mero pavaduotojas Šarūnas Laužikas.  JKL tarybos atstovai D.Koskobekovaitė, K.Leipus ir P.Labukas džiaugėsi Šilutės skyriaus narių bei dalyvių aktyviu darbu. Jie teigė, kad Pilietiškumo mokykla Šilutėje – viena iš geriausių 6-iuose rajonuose vykdytų projektų.

Už puikią organizaciją dėkojo JKL Šilutės skyriaus pirmininkei G.Tubutytei ir visiems skyriaus nariams. Padėkota ir Jaunimo reikalų ir sporto koordinatorei R.Čiutienei už bendradarbiavimą, A.Balvočiui ir S.Tamašauskienei už pagalbą ruošiant renginį.

Šis projektas padėjo pagausinti JKL gretas bei, galbūt, kai kam apsispręsti nukreipti savo kelią į politiką.