Pilietiškumo stovykloje – Žemaičių Naumiesčio gimnazistės

 

naumiescio gimnazija2Visos Lietuvos mokyklos turėjo galimybę dalyvauti konkurse ir laimėti nemokamą pilietiškumo stovyklą „Būk aktyvus“. Šią veiklą parengė Socialinių mokslų kolegija (SMK) ir laimėjusiuosius pakvietė į Šventąją.

Iš visos Lietuvos atrinkta 60 aktyviausių, labiausiai bendruomenei nusipelniusių mokinių. Kad patektum į konkursą, reikėjo sukurti trumpą video klipą, kuris įrodytų, kad esi aktyvus ir tikrai nori į stovyklą. Džiugu, kad Saulė Toliušytė, Agnė Šiaudvytytė, Giedrė Kaunaitė ir Evelina Girskytė, Žemaičių Naumiesčio gimnazistės, laimėjo konkursą ir pateko į tikrą pilietiškumo mokyklą. Už pagalbą įgyvendinant video klipo idėją dėkojame Žemaičių Naumiesčio seniūnui Virginijui Stasiuliui.

Stovykloje įgijome vertingos patirties. SMK parengė įdomias paskaitas, kurias vedė R. Medžiūnas, policijos vyriausioji tyrėja J. Rinkevičienė, žurnalistė G. Vaičiakauskienė. Laiką leidome ne tik paskaitose, bet ir vaikščiojome su šiaurietiškomis lazdomis Šventosios pajūriu, vykome į Klaipėdą, kur susipažinome su SMK veikla, rengėme talentų ir karaoke vakarus.

Mūsų gimnazistės grįžo kupinos gražių prisiminimų bei naudingų patarimų, kurie padės mūsų moksleiviams tapti dar aktyvesniais ir labiau suprasti savo vietą visuomenėje.