Pilką sieną jaunosios dailininkės pažadino spalvomis

piesinys 2Šilutės Liepų g. 7 esantis pastatas šią savaitę iš tolo traukia praeivių akis: buvusi pilka namo siena suspindo ryškiomis spalvomis.

Čia savo kūrybinę ekspresiją vaizdžiai išliejo Šilutės meno mokyklos mokinės Julija Gaidelytė ir Emilė Balodytė. Beje, šios merginos gegužę šilutiškius buvo nustebinusios savo idėja – šluotomis,  Lietuvos rekordininkėmis.

Pasipiktinusius piešiniu piliečius iš karto nuraminame – Julija ir Emilė piešė akrilo dažais, kuriuos iki vasaros pabaigos turėtų ir lietūs „nuprausti“, ir saulė išblukinti.

Pastato naudotojas – Šilutės fotografų klubas piktintis ar į policiją kreiptis taip pat neketina – mat, patys paprašė merginų atgaivinti namo sieną, taip paskatindamas jaunimo meną ir turiningą jų laiko praleidimą.

Piešinys vaizduoja tai, kas vyksta būtent tam 7-ajame Liepų gatvės name – čia jaunimas renkasi važinėti riedlentėmis, riedučiais, BMX dviračiais, šokti gatvės šokius ar tiesiog pabendrauti, į talentingus bendraamžius pažiūrėti.

Todėl ant sienos ryškiomis spalvomis pavaizduoti pagal iš magnetofono sklindančią muziką save išreiškiančių – šokančių, važinėjančių jaunų žmonių siluetai.

Įdomu, kuo dar ateityje šios idėjų nestokojančios merginos nustebins šilutiškius?