„Pilupiui” teko atsisveikinti su „Didžiąja taure”, dabar ją saugos „Fen Team” ekipa

rajono krepsinio_pirmenybes_2017_finalai_fenai_su_taure_1Šeštadienį Šilutės rajono krepšinio pirmenybėse buvo sudėti visi taškai. Paaiškėjo Didžiosios Usėnų Dėduko (a.a. Petro Rimkaus atminimo) pereinamosios taurės laimėtojai – tai Šilutės „Fen Team” komanda, kuriai vadovauja K.Vaičiūnas.

„Fen Team” finale palaužė 2016 metų Didžiosios taurės laimėtojus – Žemaičių Naumiesčio „Pilupį”.

III vietą užėmė rajono pirmenybių debiutantė „Šilutės vandenų” komanda, kuri įveikė „Švėkšną”.

Mažosios taurės finaluose aukso ir bonzos medalius iškovojo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.
Tritaškių konkursą laimėjo „Šilutės vandenų” snaiperis R.Ubartas.

Mažoji taurė – Sporto mokyklos šešiolikmečiamsrajono krepsinio_pirmenybes_2017_finalai_pilupis

Pirmieji jėgas išbandė Mažosios taurės finalo dalyviai. Dėl III vietos kovojo „Vilkyčiai” (vadovai – D.Černeckytė ir K.Uselė) su Šilutės sporto mokyklos „SM-2001” (treneris P.Jonikas) auklėtiniais.

Moksleiviai nelengvai, bet pasiekė pergalę rezultatu 95:90 (15:26, 35:20, 27:16, 18:28) ir pasipuošė bronzos medaliais.

Šilutės sporto mokyklos komandos „SM-1999” komandos (treneris A.Rauluševičius) ir „Draugystės” (vadovas G.Murauskas) kova dėl Mažosios taurės bei piniginio prizo buvo įtempta, įdomi ir lyg važinėjimasis aukštyn žemyn linksmaisiais kalneliais: tai viena komanda dominuodavo aikštelėje, tai kita, kas laimės, nebuvo aišku beveik iki rungtynių pabaigos. Bet galų gale „SM-1999” rezultatu 87:81 (19:23, 21:19, 18:27, 29:12) nugalėjo „Draugystę” ir gavo Mažąją taurę, o „Draugystei” atiteko sidabro medaliai.

Iškart po Mažosios taurės rungtynių vyko tritaškių konkursas. Jame varžėsi 11 snaiperių. Taikliausią ranką pademonstravo „Šilutės vandenų” snaiperis R.Ubartas.

rajono krepsinio_pirmenybes_2017_finalai_SM-1999Debiutantai pasipuošė bronzos medaliais

Didysis finalas dėl Didžiosios Usėnų Dėduko taurės prasidėjo „Šilutės vandenų” (vadovas – A.Markvaldas, treneris – V.Urbonas) ir „Švėkšnos” (vadovas – A.Stonis, treneris – E.Butkevičius) dvikova dėl III vietos.

„Šilutės vandenų” komanda rajono krepšinio pirmenybėse dalyvavo pirmą kartą, tad debiutas buvo šaunus – iškart pasiekė Didžiosios taurės finalus.

„Švėkšna” į pirmenybes grįžo po dvejų metų pertraukos. Abi komandos troško bronzos, bet tai pavyko padaryti debiutuojančiai „Šilutės vandenų” ekipai. Ji švėkšniškius įveikė rezultatu 96:83 (23:10, 18:26, 29:19, 26:28).

Usėnų Dėduko taurė paliko senuosius šeimininkus

Smagu, kai finale susitinka to vertos komandos. Šilutės „Fen Team” ir Žemaičių Naumiesčio „Pilupis” (vadovas – M.Lileikis) abi turėjo nemažai kozirių laimėti Didžiąją taurę.

„Fen Team” ekipoje puikiai žaidžia V.Pancerovas, jis geba įmesti iš toli, puikiai skirsto kamuolius komandos draugams ir gerai supranta, kadarajono krepsinio_pirmenybes_2017_finalai_ubartas_snaiperis reikia paspartinti žaidimą, o kada geriau nuraminti komandą. Komandoje puikiai tolimus metimus šaudo ir I.Pavilionis. Gražų žaidimą demonstravo ir centro puolėjas G.Pakalniškis (ūgis – 205 cm). Rezultatyvūs buvo A.Bulsis, A.Girskis ir kiti.

Bet „Pilupio” tai negąsdino, nes komanda taip pat turi kuo pasidžiaugti ir pasididžiuoti. Komandos kapitonas L.Petkevičius – ne tik greitas, bet sugeba ir aukštai pašokti, ne kartą pasiima kamuolį prašokdamas net aukščiausius varžovus. G.Bartkus, S.Januškis puikiai mėtė iš vidutinio nuotolio bei iš tritaškių zonos, taip kraudami savo komandai taškų kraitį.

Abi komandos pergalės siekė iš paskutiniųjų, bet po 4 kėlinių rezultatu 90:78 Didžiąja taure džiaugėsi „Fen Team”. Tai pirmas kartas, kai ji Šilutės rajono pirmenybėse iškovoja čempionų titulą!

Komandas, iškovojusias prizines vietas, pasveikino VšĮ „Šilutės sportas” direktorius D.Gricevičius, rajono savivaldybės vicemeras A.Bekeris ir sporto tarybos pirmininkas A.Pupšys. Komandoms įteikti medaliai, taurės bei piniginiai prizai.

Renginio metu žiūrovus džiugino Šilutės sporto klubo „Atėnė” šokėjos, o rungtynes komentavo Šilutės TV laidų redaktorius M.Budraitis.