Pirmą kartą LFF I lygos varžyboms teisėjavo visa šilutiškių futbolo teisėjų brigada

futbolo teiseju silutiskiu brigadaKas domisi futbolu, žino, kad Šilutės miesto futbolo komanda žaidžia LFF I lygoje – antrajame  pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizione.

Sekmadienį FK „Šilutė“ susitiko su Kretingos „Minijos“ futbolininkais. Komandų susitikimas baigėsi 3:1 mūsiškių naudai. Pirmą kartą rungtynėms teisėjavo visa šilutiškių teisėjų brigada.

Rungtynėse teisėjavo šilutiškiai

Taigi pirmą kartą LFF I lygos varžyboms teisėjavusi šilutiškių futbolo teisėjų brigada tai: aikštės teisėjas Linas Gedvila, Robertas Šmitas, Vaidas Petkus bei jaunoji teisėja Deimantė Skiudulaitė, kuri futbolą pamilo žaisdama Šilutės moterų futbolo klube „Blizgės“. Tiesa, teisėjauti dar smagiau, kai tavo miesto komanda laimi rungtynes!

Jau aštuntoje pirmojo kėlinio minutėje šilutiškiai „Minijos“ komandai parodė, kas yra stadiono šeimininkai – Ernestas Mickevičius įmušė pirmąjį įvartį į varžovų saugomus vartus. 33-iąją minutę dar vieną įvartį pridėjo šilutiškis Dovijus Česnulis, ir FK „Šilutės“ komanda, kuriai vadovauja Svajūnas Česnulis, jau pirmavo rezultatu 2:0.

Kretingos futbolininkui Nerijui Jurkaičiui 40-ąją minutę pavyko sušvelninti rezultatą, ir pasibaigus pirmajam kėliniui jis buvo 2:1.

II kėlinyje – tik vienas įvartis

Prasidėjus antrajam kėliniui abiem komandoms puikiai sekėsi saugoti savo vartus, bet vėliau šilutiškis E.Mickevičius, pirmojo įvarčio autorius, vėl rado spragelę pro „Minijos“ gynėjus ir 60-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį. „Šilutė“ džiaugėsi pergale rezultatu 3:1.

Dabar FK „Šilutė“ iš 16 komandų užima 13 vietą.