Pirmą kartą Lietuvoje – Metų senjoro rinkimai

Spalį minint Senjorų mėnesį, veiklūs ir inovatyvūs senjorai pirmą kartą Lietuvoje kviečiami dalyvauti rinkimuose „Metų senjoro rinkimai 2020“.

Metų senjoro rinkimai

Senjorai turi būti įvertinti

Idėjos autorė, nemokamo žurnalo senjorams „60+“ redaktorė Laura Balčiūtė teigia, kad mus supa daugybė veiklių, kūrybiškų, nuostabių senjorų, tačiau jiems ne visuomet skiriama pakankamai dėmesio, o jų veikla lieka nepastebėta: „Metų senjoro rinkimai gali ne tik padėti apie gerus senjorų darbus, gyvenimo nuopelnus bei talentus pranešti garsiai, tačiau kartu priminti visuomenei, kad mus supantys senjorai nėra „nurašyti“ – jie aktyviai prisideda prie visuomenės gėrio kūrimo, o gyvenimas brandžiame amžiuje neabejotinai gali būti įdomus.“

Balčiūtės manymu, senjorų veikla ir patirtis yra verti būti išgirsti ir įvertinti, o žurnalo „60+“ komanda, kartu su partneriais, pasirūpins, kad įvertinimas būtų tinkamas.

„Metų senjoro rinkimai 2020“ nugalėtoją rinks ir visuomenei gerai pažįstami veidai

Rinkimai vyks nuo spalio 5 d. iki spalio 24 d.

  • Iki spalio 18 d. visi senjorai kviečiami pretenduoti net į tris nominacijas – „Metų veikliausias“, „Metų inovatyviausias“ ir „Metų sveikuolis“. Registruotis vienoje iš kategorijų galite naujienų portale „60+“ – „Metų senjoro rinkimai 2020“. Devyni daugiausiai simpatijų surinkę dalyviai pateks į antrąjį rinkimų etapą.
  • Spalio 19 d. – spalio 23 d. trys visuomenei gerai žinomi žmonės aktorė Nijolė Narmontaitė, sporto, politikos bei visuomenės veikėja Joana Bartaškienė bei televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis iš devynių į finalą patekusių senjorų rinks nugalėtoją – Metų senjorą!

„Nereikia drovėtis ir galvoti, jog mes – senjorai – jau niekam nereikalingi. Juk dirbdami jautėmės gerai, pagerbti už savo atliekamą darbą, o išėjus į pensiją dažnai užsisėdime, nebenorime pasirodyti visuomenei. Labai svarbu parodyti, jog mes dar galime! Paklauskite savęs – o kodėl aš negalėčiau? Kodėl negalėčiau atsidurti ant žurnalo viršelio? Nebijokite pasirodyti, pasididžiuoti, pasidžiaugti savo amžiumi ir pasiekimais!“ – į klausimą, kodėl senjorai turėtų dalyvauti „Metų senjoro 2020“ rinkimuose, atsakė J. Bartaškienė.

Dalyvaukite rinkimuose ir leiskite visiems sužinoti apie Jūsų nuopelnus ar malonumą teikiančias veiklas. Papasakokite apie save ir atsakykite, kodėl nusipelnėte būti išrinktas nugalėtoju!

O gal pažįstate tą, kuris nusipelnė apdovanojimo, tačiau nedrįsta jo pasiimti? Padėkite visiems apie tai sužinoti, užpildydami registracijos anketą už jį.