Pirmą kartą po karantino pasveikinta ilgaamžė šilutiškė

Birželį Šilutėje gyvenanti Anelė Dargevičienė pasitiko 90 metų jubiliejų. Senjorė tapo pirmąja jubiliate, kurią po ilgo karantino laiko pasveikino Savivaldybės vadovas bei seniūnijos atstovai.

Su 90-uoju jubiliejumi A. Dargevičienę pasveikino Šilutės rajono valdžios, seniūnijos atstovai, šeimos nariai.

Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis pastebėjo, kad senjorės jubiliejus įvyko įdomiu laiku – birželio 1 d., kuomet visa Lietuva ir Šilutės rajonas dar buvo sukaustytas karantino. Jis pasidžiaugė, kad Anelė yra guvi, gerai atrodanti. „Savivaldybės vardu sveikinu su gražiu jubiliejumi, Dievo dovanotais metais, nes ne kiekvienam tiek atseikėta“, – ilgaamžę sveikino meras, linkėdamas sveikatos ir gražių dienų.

Tuo tarpu Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus A. Dargevičienei linkėjo sulaukti 100 ir daugiau metų.

Anelė pasakojo, kad jos gyvenimas buvo sunkus, bet visą laiką ji buvo dėkinga Dievui, kad padėjo iškęsti sunkius išbandymus. Ilgaamžė gimė Šilalės rajone. Ji buvo vos ketverių, kai neteko mamos ir patyrė našlaitės dalią. Vaikystėje tarnavo pas ūkininkus. Būdama 14 metų mokėsi rinkti raides spaustuvėje ir ten kurį laiką dirbo. Kiek save prisimena, Anelė buvo aktyvi, dalyvaudavo koncertuose, šokdavo.

Ne patys geriausi ilgaamžės atsiminimai apie vyrą, vaikų tėvą. Sugyvenus tris vaikus, po kurio laiko jų gyvenimo keliai išsiskyrė. Nors santuoka nebuvo sėkminga, Anelė labai mylėjo ir myli visus savo vaikus – Laimutę, Domą ir Daną. Ji taip pat turi 8 anūkus bei 10 proanūkių.