Pirma kelionė kemperiu. Smulkmenos, kurias turite žinoti

 

kemperisSuviliojo kelionė kemperiu? Nieko keisto, kadangi tai tikrai malonius įspūdžius palikti galinti keliavimo būdas, kuris tuo pačiu padės Jums patirti dar nepatirtus malonumus ir džiaugtis, kad keliavimas gali būti labai patogūs. Visgi, jeigu dar niekada iki šiol neteko keliauti kemperiu, tikėtina, kad dažniausiai jo organizavimas atrodo sudėtingas. Tiesa, tikrai įmanomas, tad svarbiausia – smulkmenos.

Aptarsime kelis svarbius niuansus, kriterijus, kurie gali užtikrinti, kad kelionės metu po ranka turėsite viską, ko reikia.

Dokumentai

Pirmiausia reikia pasirūpinti kelionės dokumentais. Žinoma, keliaujantys po Lietuvos teritoriją dažniausiai dėl to labai nesuka galvos, kadangi net ir prireikus jų – galima greitai gauti. Tačiau planuojantiems keliones užsienyje – labai svarbus tinkamas dokumentų pasirinkimas.

Ne visada užtenka ID kortelės, kartais reikia ir paso, taip pat gali reikėti VIZOS. Žinoma, taip pat pasirūpinkite ir dokumentais, kurie įrodo, kad galima vairuoti tą kemperį, kurį vairuojate, taip pat – jo draudimo ir techniniais dokumentais.

palapine

Įranga

Jeigu turite nuosavą kemperį, tokiu atveju kemperių aksesuarai ir įranga gali užtikrinti, kad važiavimo metu būsite pilnai apsiruošęs net ir pačioms ilgiausioms kelionėms. Paprasčiausiai nuomojantis dažniausiai viskas yra vienoje vietoje, tačiau perkantys gali susikomplektuoti tai, kas jiems labiausiai patinka.

Įranga turi būti skirta ir skirtingoms transporto priemonės vietoms:
● Prireikus remonto, tvarkymo darbų atlikimui.
● Žinoma, tam tikri daiktai, kurie užtikrina patogią buitį.
● Reikalinga įranga ir priemonės, kurios gali užtikrinti, kad miegas bus saldus.
● Apsaugai ne tik nuo vagių, tačiau ir nuo vabalų.
● Žinoma, pramogoms skirti daiktai.
Medicina

Nepriklausomai nuo kelionių tipo reikia pasirūpinti daiktais, kurie suteikia daugiau saugumo. Šiuo atveju tai yra ir medicininės priemonės. Ne tik vaistai, tačiau ir bintas, dezinfekavimo priemonės ir panašiai. Ne visada galite būti tikras dėl konkrečių vaistų gavimo tam tikroje šalyje. Jeigu visada geriate tuos pačius – juos su savimi pasiimti siūlome ir kelionių metu.

Išmaniosios technologijos

Galiausiai, kelionių metu reikalinga IT įranga, kuri suteikia daugiau saugumo ir patogumo. Žinoma, reikalinga ne tik pirmos kelionės metu, tačiau visada, kai einate ar važiuojate iš namų. Turėkite mobilųjį internetą, powerbanką, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir t.t.