Pirmadienį vėl BURBULIUOJAM!

burbuliatorius berniukasPirmadienį 18.30 valandą daugybėje Lietuvos miestų, miestelių ir kaimų liesis muilo burbulai. Bus pradėtas jau penktasis „Burbuliatoriaus“ sezonas, kviečiantis visus – mažus ir didelius susitikti, pabendrauti, nustebinti vieni kitus spindinčių burbulų salvėmis, pasidalinti gera nuotaika ir būti laimingus.

Šilutėje jau trečią sezoną burbuliuosime prie tvenkinių Šilutės parke skambant muzikai.

Renginio iniciatorius Šilutėje – laikraštis „Šilutės naujienos“ kartu su Šilutės kultūros ir pramogų centru stengsis išlaikyti tradiciją, kad mūsų miesto „Burbuliatorius“ būtų muzikaliausias Lietuvoje. Todėl kviečia muzikantus iš anksto pranešti, kada norėtų pagroti į orą kylant burbulams. Skambinti galite redakcijai telefonu (8 441) 61611, Vijolė.
burbuliatorius 6 28
Primename, kad „Burbuliatorius“ – tai bendruomenę vienijantis masinis žaidimas, kuris tęsiasi visą vasarą, kas antrą pirmadienį, nuo 18.30 val. iki 20 val., Lietuvos ir užsienio miestuose. Viskas, ko reikia, – atsinešti į renginio vietą muilo burbulų buteliuką (sau ir praeiviui) ir kartu su kitais dalyviais užtvindyti vietą muilo burbulais ir gerumu.

Akcijos iniciatyvos pradininkai „Laimikis.lt“ sako, jog „Burbuliatoriaus“ tikslas – paskatinti žmones eksperimentuoti bei sukurti masinį paralelinį įvykį, kurio dalyviai, gyvendami skirtinguose miestuose, galėtų dalintis patirtimi.

„Burbuliatorius“ – itin šeimyniškas ir žaismingas. Kviečiamos ateiti šeimos su mažais vaikais, pasikviesti bičiulius, laukiamas jaunimas, senjorai. Pabūkime visi kartu, pabendraukime, savaitės pradžioje pasikraukime gerų emocijų.

Užburbuliuokime savo miestą kartu su kitų šalies miestų gyventojais!