Pirmąjį gatvės krepšinio lygos turnyrą laimėjo „Alkani Vilkai“

gatves krepsinis visiApie porą mėnesių trukusiame Šilutės gatvės krepšinio lygos turnyre liepos 29 dieną sužaistos paskutinės rungtynės.

Pusfinalyje susitikusios „Stubrių“ ir „Gluosnio“ komandos negailėjo savęs aikštelėje, bet kad ir kaip stengėsi „Gluosnis“, jam teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 65:41.

Finale „Alkani Vilkai“ nugalėjo „Germaniką“ rezultatu 70:53.

Turnyro organizatoriai Laimonas Eglinskas ir Jonas Gavėnia finalui šauniai pasiruošė. Abejas rungtynes komentavo Marijus Budraitis, pertraukų metu vyko žaidimai žiūrovams, o prizų gausa viliojo žiūrovus noriai juose dalyvauti.

Pusfinalis

Ir „Stubrių“, ir „Gluosnio“ komandos labai norėjo bronzos, tad aikštelėje vyrai gynė savo krepšius iš paskutiniųjų, saugojo nuo taiklių metimų. Pradžioje komandos žaidė apylygiai, bet paskui atakuoti krepšį labiau ėmė sektis „Stubriams“. Įgiję nemažą pranašumą stubriškiai žaidė pasimėgaudami, žiūrovams demonstruodami gražius dėjimus iš viršaus ir iškovojo bronzos medalius.

Kaip ir minėjau, žiūrovams taip pat buvo skirta nemažai dėmesio. Daugiausiai ovacijų ir plojimų sukėlė krepšinio komandos „Šilutė“ žaidėjo Modesto Žaunieriūno iš pusės aikštelės į krepšį įmestas kamuolys.
gatves krepsinis 3 zaunieriunas
Finalas

„Alkanų Vilkų“ ir „Germanikos“ finalinių rungtynių scenarijus buvo labai panašus į pusfinalio kovas. Pradžioje abi komandos ėjo koja kojon, bet Tauro Ulevičiaus ir Gvido Galinausko vedami „Alkani Vilkai“ netrukus išsiveržė į priekį. Nors „Germanika“ labai stengėsi neleisti varžovams atitrūkti, priešininkai buvo nesustabdomi ir tapo Šilutės gatvės krepšinio lygos čempionais.

Visi prizininkai gavo taures bei medalius, o čempionams atiteko dar ir marškinėliai, kurie simbolizuoja tai, kad jie tapo 2016 metų gatvės krepšinio čempionais.

Taip pat buvo apdovanoti ir geriausi pusfinalio ir finalo žaidėjai. Pusfinalyje geriausiai žaidė Donatas Zemliauskas, o finale – Gvidas Galinauskas.

Organizatoriai labai dėkingi lygos globėjui, Šilutės seniūnui Raimondui Steponkui, pagrindiniams rėmėjams „Husqvarna“ ir „Gilija“ bei kitiems rėmėjams. Be jų nebūtų Šilutės gatvės krepšinio lygos, kuri susibūrė šiais metais ir vasarą šilutiškius džiugino azartiškais krepšinio vakarais.