Pirmąjį ratą baigė pergale, antrojo startas – pralaimėjimas

 

DSC01372„Šilutės“ ekipa, už kurios vairo stovi vyr. treneris Laimonas Eglinskas, savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes su ta pačia Kauno „Žalgiris-2“ komanda. Penktadienį namuose vykusiose rungtynėse šilutiškiai užbaigė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pirmąjį ratą pergale prieš kauniečius rezultatu 77:71. Po pirmojo rato mūsiškiai įsitaisė trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Gaila, kad kitą dieną antrojo rato startas nebuvo toks sėkmingas: išvykus į Kauną varžovai atsirevanšavo už vakarykštę dieną ir įveikė mūsiškius rezultatu 87:62. Džiugu nors tai, kad „Šilutė“ vis tiek išsaugojo III vietą turnyrinėje lentelėje (10/4).

Sunki pergalė

Lapkričio 17 dieną Vydūno gimnazijos sporto salėje NKL pirmenybių pirmąjį ratą šilutiškiai užbaigė pergale prieš Kauno „Žalgiris-2“ komandą (77:71).

Nuo pat pirmojo kėlinio pradžios aikštelėje užvirė tikra kova, kurią buvo gera stebėti. Komandos buvo tiesiog įsikabinusios viena į kitą, ir nė viena neatitrūko ženklia persvara. Pirmąjį ir antrąjį kėlinius laimėjo kauniečiai 1 tašku (23:24, 18:19), bendroje įskaitoje po dviejų kėlinių pirmavo svečiai 2 taškais – 41:43.

Trečiajame kėlinyje mūsiškiams pavyko spurtuoti 15:2 ir susikrauti 9 taškų pranašumą. Žalgiriečiams ketvirtame kėlinyje dar pavyko sumažinti rezultatą iki 4 taškų, bet tik tiek, tad pergalę šventė Šilutės ekipa. Mūsiškių gretose daugiausia taškų pelnė: Evaldas Džiaugys 21, Justas Nausėdas 15, Calebas Brownas Oetjenas 12.

Atsirevanšavo su kaupu

Kitą dieną mūsiškiai išvyko į Kauną, kur „Žalgiris-2“ atsirevanšavo už vakarykštį pralaimėjimą rezultatu 87:62.

Pirmas kėlinys dar vyko apylygiai 22:20, bet antrajame taikliau atakuoti krepšį sekėsi kauniečiams. Į mūsiškių saugomą krepšį jie sumetė 25 taškus, o šilutiškiai – 17. Tad po dviejų kėlinių šeimininkai jau pirmavo 47:37.

Po pertraukos grįžę žalgiriečiai apsukų ir toliau nemažino ir trečiojo kėlinio viduryje po taiklaus tolimo metimo persvarą padidino iki 15 taškų (57:42). Šilutiškiai per likusį laiką nesugebėjo sumažinti deficito net iki vienaženklio ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą.

Išvykoje „Šilutei“ taškus pelnė: Modestas Žaunieriūnas 13, Justas Nausėdas 12, Calebas Brownas Oetjenas 10.

Artimiausios rungtynės mūsiškių laukia lapkričio 24 dieną su Kauno KTU komanda, o lapkričio 25-ąją namuose jie susitiks su Joniškio „Delikatesu“.