Pirmąkart Šilutėje – paplūdimio tinklinis

tinklinis visosRugpjūčio 9 dieną prasidėjo Šilutės rajono moterų paplūdimio tinklinio 2012 metų pirmenybės. Jose dalyvavo 8 komandos: Traksėdžių, Žemaičių Naumiesčio, Šylių, Vilkyčių,  dvi Šilutės ir Saugų.

Tai buvo pirmosios paplūdimio varžybos Šilutėje, jas organizavo VšĮ „Šilutės sportas“.

Varžybos vyko dviejų ratų sistema. Po jų išaiškėjo penkios stipriausios komandos: Šilutės II, Traksėdžių, Žemaičių Naumiesčio, Saugų I ir Saugų II komandos.

Finalinę dieną iš varžybų iškrito naumiestiškės.

Pusfinalio kovos vyko įdomiai, nes moterų dvejetai kovojo iš paskutiniųjų, visos norėjo patekti į finalą ir kovoti dėl I vietos. Finalą pasiekė Šilutės II bei Saugų II komandos, dėl III vietos kovojo traksėdiškės ir Saugų I komanda.

Finalinė kova buvo tikrai įtempta. Moterys vartėsi po smėlį, nes kovojo už kiekvieną tašką. Trečią vietą iškovojo Saugų I komanda, 2:1 įveikusi trakėdiškes. Šilutės II komanda 2:0 įveikė varžoves iš Saugų ir tapo pirmosiomis moterimis, kurios iškovojo Šilutės rajono moterų paplūdimio tinklinio pirmenybių taurę. Čempionių titulas ir taurė atiteko Danguolei Černeckytei ir jos dukrai Faustai Bagdonaitei.

II vietą užėmė Rūta Žitkutė ir Rita Zaksaitė, o III vietos medalius gavo Jurgita Kazlauskienė su dukra Evelina Kazlauskaite.

Pasak turnyre dalyvavusių moterų bei pačių organizatorių, varžybos praėjo sklandžiai, oras taip pat buvo palankus paplūdimio tinkliniui. Nors per finalines kovas lijo, bet moterims tai nesutrukdė kautis dėl medalių.

Turnyro dalyvės dėkoja Linui Gedvilai, kuris ne tik teisėjavo varžyboms, bet ir pasirūpino inventoriumi.