Pirmas pamariškių kluptelėjimas

ledo rutulysVakarų ledo ritulio mėgėjų lygos „Žemaitijos ledas“ varžybose „Šilutės“ ledo ritulininkai III turo rungtynėse 2:4 nusileido turnyro lyderiams Gargždų „Ledžingos“ senjorų klubui (4 rungtynės, 9 taškai).

„Šilutė“ (3 rungtynės, 6 taškai) įsitvirtino II pozicijoje. III vietoje – Klaipėdos „Kirai-2“ (1 rungtynės, 3 taškai).

Praėjusį šeštadienį „Akropolio“ ledo arenoje pamariečiai III turo rungtynėse santykius aiškinosi su turnyro lyderiais – Gargždų „Ledžingos“ senjorais. Pirmasis kėlinys baigėsi aiškia Gargždų senjorų persvara – 0:2. Antrajame kėlinyje varžovai padidino skirtumą iki 0:3.

Trečiajame kėlinyje po praleisto 4-ojo įvarčio tarytum pabudę iš miego šilutiškiai šoko rezultatą lyginti. Vienas po kito įvarčius pelnę A.Jončas ir A.Krompolcas privertė nerimauti atsipalaidavusius gargždiškius. Tačiau vis dėlto „Šilutė“ turėjo pripažinti didesnę patirtį turinčios „Ledžingos“ pranašumą.

Kitas rungtynes „Šilutės“ ledo ritulininkai žais lapkričio 26 d. 11 val. „Akropolyje“ su Klaipėdos „Kirais-2“.