Pirmasis kėlinys nulėmė rungtynių baigtį

futbolas DSC 0955Šeštadienį pergalę LFF I lygos aštuntajame ture iškovojo Šilutės „Šilutė”, kuri namuose 3:1 įveikė Pakruojo „Kruojos-2” futbolininkus.

Dabar FK „Šilutė” turnyrinėje lentelėje yra 6 vietoje iš 18.

Pirmasis kėlinys – 4 įvarčiai

Jau nuo pat pirmojo kėlinio pradžios iniciatyvos ėmėsi šilutiškiai. 4-ąją kėlinio minutę į „Kruojos-2” vartus įskriejo pirmasis kamuolys, kurį pasiuntė Maksimas Lukashevičius. Tai – penktasis jo įvartis šį sezoną. Dabar Maksimas yra rezultatyviausias Šilutės komandos žaidėjas.

Ilgai laukti nereikėjo ir antrojo įvarčio į „Kruojos” vartus. Praėjus vos 2 minutėms nuo pirmojo įvarčio, šilutiškių pranašumą padvigubino komandos kapitonas Edgaras Lukoševičius – 2:0.

Kaip šlapiu skuduru per veidą gavę, „Kruojos-2” futbolininkai atsibudo, ir 22 minutę Dominyko Kriuko smūgis pasiekė mūsiškių vartus.

Pirmajam kėliniui baigiantis teisėjas dar pridėjo laiko, per kurį šilutiškis Martynas Golubovskis sėkmingai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir rezultatas jau buvo 3:1 „Šilutės” naudai.

11 metrų baudinys neišnaudotas

Antrajame kėlinyje, 59-ąją minutę, dar labiau padidinti šilutiškių pranašumą galimybę turėjo M.Lukashevičius, kuris mušė 11 metrų baudinį, bet Pakruojo komandos vartininkas atrėmė smūgį.

Nors per likusį rungtynių laiką abi komandos surengė ne vieną pavojingą ataką, tačiau įvarčių daugiau nepavyko realizuoti. Tad pirmąjį kėlinį puikiai sužaidusi „Šilutės” komanda džiaugėsi dar viena pergale – 3:1.

Per rungtynes futbolininkai gavo ne vieną įspėjimą. Geltonos kortelės parodytos 3 „Kruojos-2” žaidėjams: Domui Tamošauskui, Evaldui Lukoševičiui, Sigitui Olberkiui ir 4 „Šilutės” žaidėjams: Laimonui Trakšeliui, Edgarui Lukoševičiui, Aldui Žerniui, Mantui Lėkiui. 87-ąją minutę M.Lėkis užsidirbo raudoną kortelę.