Pirmenybės dėl Usėnų Dėduko taurės artėja prie atkrintamųjų

krepsinisSausio 21 d. startavusios Šilutės rajono krepšinio pirmenybės Usėnų Dėduko taurei laimėti artėja prie atkrintamųjų. Komandos tarpusavyje rungtyniauja jau pusantro mėnesio, emocijų ir gražaus žaidimo, kaip ir kieviename sporte, netrūksta. Vis labiau aiškėja lyderiaujančios komandos bei tos, kurios nepateks į atkrentamąsias.

Visas 11 rungtynių yra sužaidusios tik dvi komandos. Viena iš jų – „Fen-Team” – kol kas yra pirmenybių lyderė, surinkusi 21 tašką. Komandai vadovauja Kęstutis Vaičiūnas.

Iš 11 rungtynių „Fen-Team” pralaimėjo tik vienerias – nusileido Vilkyčių „Jėgai”. Bet nežinia, kaip būtų šios rungtynės pasibaigusios, jei „Fen-Team” būtų turėję atsarginių žaidėjų. Tačiau komandoje buvo tik 5 žaidėjai, tad vienam gavus traumą, žaisti liko tik 4.

Visas 11 rungtynių yra sužaidusi ir „Švėkšna”. Jos sąskaitoje – 7 pergalės ir 4 pralaimėjimai, iš viso 18 taškų.

Šilutės sporto mokyklos auklėtinių dviem komandoms liko sužaisti tik po vienerias rungtynes.

„SM-1999” (treneris A.Rauluševičius) taip pat laikoma viena iš lyderiaujančių komandų, nes turi 17 taškų. Ji 7 rungtynes laimėjo, trejas pralaimėjo, o laukia kova su „Germanikos” komanda. Jei „SM-1999” laimėtų, prie savo sąskaitos prisidėtų dar 2 taškus.

„SM-2000” (treneris A.Kuncaitis) komandai pirmenybėse nepavyko iškovoti nė vienos pergalės iš 10 žaistų rungtynių. Toks pats scenarijus – ir „Stubrių” komandoje.

Šios komandos savaitgalį turėjo tarpusavyje vienerias rungtynes. Jas teisėjai vadino garbės rungtynėmis, nes viena komanda, be abejo, būtų iškovojusi pergalę. Deja, išaušus susitikimo dienai, „Stubriai” neatvyko, ir protokole užfiskuota 20:0 pergalė „SM-2000” naudai.

Abi komandos palieka pirmenybes: „Stubriai” – paskutinėje vietoje, „SM-2000” – priešpaskutiniai.
„Draugystei”, „Pilupiui”, „Germanikai”, „Šamams”, „Vilkyčiams”, „Vandentiekiui” ir „SM-2001” liko sužaisti po dvejas ar vienerias rungtynes. Šios komandos turi panašius taškų rinkinius, tad kurios dvi iš jų į atkrintamąsias rungtynes nebepateks, paaiškės tik po visų kovų.

Iš viso į atkrintamąsias nepateks keturios mažiausiai taškų surinkusios komandos.

Organizatoriai džiaugiasi, kad pirmenybes stebėti renkasi vis daugiau krepšinio aistruolių. Tikimasi, kad prasidėjus atkrentamosioms rungtynėms, krepšinio salė bus dar pilnesnė. O į finalines kovas tikriausiai susirinks daugiau žiūrovų nei į Nacionalinės krepšinio lygos rungtynes.