Pirmoji gimnazija nušluostė nosį vydūniečiams

krepsinis mokiniu fMoksleivių krepšinio čempionate „Manija“ susitiko Šilutės pirmosios ir Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniai. Į rungtynes atėjo daugiau žiūrovų nei į NKL varžybas, kai žaidžia „Šilutė“. Gimnazistų rungtynės buvo labai įdomios: daug tritaškių, dėjimų bei gražių greitų atakų.

Pirmajam kėliniui pasibaigus 12 taškų skirtumu pirmavo Pirmosios gimnazijos vaikinai. Viskas vyko taip, kaip ir buvo pranašauta: „Pirmoji gimnazija parodys Vydūnui“. Todėl Pirmosios gimnazijos krepšininkai nuo pat pradžių jautėsi pranašesni už vydūniečius. Bet pasibaigus antrajam kėliniui lyderių „mandrumas“ dingo, nes rezultatu 38:44 pirmavo Vydūno gimnazistai.   Trečiasis kėlinys buvo apylygis, bet jame tikrai netrūko emocijų. Žiūrovai labai palaikė savo mokyklas, į kiekvieną įmestą ar pramestą tašką reaguodavo emocionaliai. Po 3 kėlinių švieslentė rodė 70:66 Pirmosios gimnazijos naudai.

Ketvirtojo kėlinio paskutinės minutės priminė „Žvaigždžių dieną“, kurios pagrindinis dalyvis buvo Pirmosios gimnazijos krepšininkas Arnoldas Kuncaitis. Jis vieną po kito pataikė tritaškius, o ką jau kalbėti apie porą dėjimų iš viršaus. Ir jis, kaip tikras „žvaigždūnas“, po tokių savo pasirodymų dar spėjo pabendrauti su Pirmosios gimnazijos komandą palaikančiais sirgaliais.

Deja, vydūniečiai ketvirtajame kėlinyje į varžovų krepšį įmetė tik 11 taškų, tuo tarpu varžovai – 29. Tad po finalinės sirenos, skelbiančios rezultatą 99:77, pergale džiaugėsi Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai. Jie ir iškovojo teisę vėliau varžytis su Klaipėdos apskrities komandomis.

Rezultatyviausi tądien Šilutės pirmosios gimnazijos komandoje buvo Aurimas Girskis – 26, Arnoldas Kuncaitis – 24, Laurynas Lidžius – 16 taškų.

Vydūno gimnazistų lyderiai: Lukas Lebeckis – 25, Eimantas Ramonas – 21, Justas Gečas – 14 taškų.