Pirmoji Lietuvos pergalė – E. Skurdelio

Belgrade (Serbija) vykstančiame pasaulio vyrų bokso čempionate trečiadienį kovojo du lietuviai.

E. Skurdelis nugalėjo Sakartvelo atstovą A. Gomtsyjanu. (AIBA org. nuotrauka).

Jiems sekėsi skirtingai. Šilutiškis Edgaras Skurdelis iškovojo pirmą Lietuvos boksininkų pergalę, o Tadas Tamašauskas patyrė pralaimėjimą.

Svorio kategorijoje iki 60 kg E. Skurdelis susitiko su Sakartvelo atstovu Artjušu Gomtsyjanu. Pirmas raundas klostėsi apylygiai, jo pabaigoje E. Skurdelis praleido varžovo smūgį ir lietuviui priskaičiuotas nokdaunas. Pirmą raundą kartvelas laimėjo 5:0, antrajame E. Skurdelis išlygino rezultatą. Nugalėtoją lėmė paskutinis raundas. Jame lietuvis įrodė pranašumą ir iškovojo pergalę taškais 5:0.

Antrame rate E. Skurdelis penktadienį susitiks su Laisullah Azizi. Afganistanietis atstovauja „Fair Chance“ komandai, kuri buvo suburta sportininkams, dėl konfliktų priverstiems palikti savo šalį.

Pralaimėjimą pasaulio čempionate patyrė T. Tamašauskas. Svorio kategorijoje iki 86 kg jis susitiko su Rusijos atstovu Šarabudinu Atajevu. Pirmas raundas klostėsi atkakliai ir nors T. Tamašauskas prakirto varžovui antakį (dėl to teko trumpam stabdyti kovą), pergalę visi 5 teisėjai skyrė varžovui. II raunde rusas perėmė iniciatyvą ir iki pabaigos likus 1,05 sek. galingu smūgiu išplėšė pergalę nokautu.