Pirmoji pergalė naujajame sezone

Kovo 27 d. įvyko pirmosios Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos varžybos tarp Kauno r. „Hegelmann Litauen“ ir FK „Šilutė“ komandų. Rungtynes Svajūno Česnulio vadovaujami šilutiškiai laimėjo 2:1.

Per pridėtą laiką lemtingą įvartį pelnė šilutiškis Darius Paldauskas (pirmas kairėje).

Šiemet LFF II lyga pasikeitė kardinaliai. II lygoje žaidžia net 20 komandų, tad futbolininkams teks keliauti po visą Lietuvą. „Šilutės“ komandoje nebežais lyderis Robertas Šmitas, kuris susikoncetravo teisėjavimui, T. Kazlauskas, Z. Butkus, J. Raziūnas ir A. Thales.

Pirmas II lygos futbolo varžybas naujajame sezone tarp „Hegelmann Litauen“ ir „Šilutės“ laimėjo šilutiškiai – 2:1. Pasak trenerio Svajūno Česnulio, pirmą kėlinį geriau žaidė kauniečiai ir turėtą žaidybinę persvarą prieš pat pertrauką įvarčiu pavertė „Hegelmann Litauen“ B ekipos kapitonas Simas Gedžiūnas. Sėkminga ir graži pirmoji varžybų dalis buvo kauniečių pusėje, tačiau antrajame kėlinyje jiems pasipylė nemalonumai.

Praleistas įvartis po 11 m baudinio, kurį realizavo šilutiškis Jonas Lukas Kovalskis. Iš aikštės išvarytas kauniečių klube žaidžiantis Ibrahimas Olaosebikanas. Šilutiškiai per pridėtą laiką pelnė lemtingą įvartį. Darius Paldauskas adresavęs kamuolį į kauniečių vartus išplėšė pergalę savo komandai.

Šiemet Lietuvos LFF II lygos pirmenybėse Pamario garbę gina vartininkai Artūras Normantas, Rokas Sirtautas, Augustas Šteinys; gynėjai Tomas Čeliauskas, Einoras Dedurkevičius, Deividas Puodžiūnas, Giedrius Ratkus, Evaldas Užkuraitis; saugai Justas Adamas, Aivaras Bagdonas, Dovijus Česnulis, Jonas Lukas Kovalskis, Paulius Kriščiūnas, Deividas Lukošius, Justas Milius, Ernestas Razonas, Marius Stonkus, Robertas Sūdžius, Donatas Surblys, Julius Užkuraitis, Martynas Vekteris, Tadas Vitkauskas; puolėjai Martynas Golubovskis, Andrius Marcinkevičius, Ernestas Mickevičius, Darius Paldauskas.
Šeštadienį, kovo 3 d., 14 val. šilutiškiai žais savo aikštėje su FK „Nevėžis B“.