Plungėje iškovoti visų spalvų medaliai

Savaitgalį Plungėje vyko XVII tarptautinis dziudo turnyras „Pavasaris 2024“, skirtas trenerio Kęstučio Šermukšnio atminimui. Jame dalyvavo per 200 sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos.

Plungėje rungėsi gausus būrys Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „Kumikata“ sportininkų.

Pasak Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „Kumikata“  trenerio Rimvydo Lukošiaus, Pamario kraštą atstovavo 26 sportininkai. Pirmoje turnyro dalyje kovojo mažieji, čia geriausiai sekėsi Rapolui Vasiliauskui. Jis savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą.

II vietą užėmė Benas Burba, trečiąsias vietas iškovojo Eljotas Zaremba, Vytautas Nesteckis ir Tumas Mosiejauskas.

Antrojoje turnyro dalyje vyko vyresniųjų kovos. Čia II vietą užėmė Juozas Leškys, finale nusileidęs Latvijos sportininkui. Trečiąsias vietas iškovojo Ignas Klimanskis, Domas Plikšnys ir Benas Kovyrcovas.