Po dviejų pratęsimų „Šilutė“ nusileido varžovams

krepsinis nkl f 1Savaitgalį šilutiškiai praleido ant ratų – dvejas varžybas žaidė išvykoje: penktadienį aplankė Mažeikius, o šeštadienį užsuko ir į Klaipėdą, kur susitikimas tarp „Nafta – Universitetas“ ir „Šilutės“ ekipų pareikalavo ne tik daug jėgų iš žaidėjų, bet ir sirgaliams neprastai patampė nervus.

Pralaimėjimas išvykoje

Penktadienis buvo diena, kai „Mažeikiai“ pasirodė esantys stipresni už „Šilutę“ ir  66:58 įveikė mūsiškius.

Mažeikiuose į priešininkų krepšį taikliausiai mėtė E.Ramanauskas, jis taip pat atkovojo ir devynis kamuolius bei perėmė keturis. Neblogai kamuolius atkovoti sekėsi ir R.Brendžiui, jo sąskaitoje – 11 kamuolių.

Priešininkų gretose puikiai pasirodė prieš porą metų „Šilutės“ komandos marškinėlius vilkėjęs D.Vaitelis, jis Mažeikių komandai pelnė 16 taškų.

Prireikė dviejų pratęsimų

Šeštadienį išvykoje „Šilutė“ kovojo prieš Klaipėdos „Naftą – Universitetą“.  Pirmasis kėlinys baigėsi šeimininkų naudai 27:17.

Antrajame mūsiškiai susiėmė ir sušvelnino skirtumą iki penkių taškų. Trečiasis kėlinys buvo mūsiškių naudai, bet ketvirtajame sekėsi prasčiau. Tiesa, jo pabaigoje mes turėjome realius šansus iškovoti pergalę, deja, to nepadarėme. Galutinis rezultatas, nuskambėjus varžybų pabaigos sirenai, – lygiosios!

Prireikė net dviejų pratęsimų, kad komandos išsiaiškintų, kuri stipresnė. Sekretoriatas nelabai patenkintas – vis dėlto viršvalandžiai, bet sirgalių veidai buvo pilni emocijų. Jei tik būtų galėję išbėgti į aikštelę, jie ir būtų tai padarę bei savo komandai padėję sulaikyti varžovus nors minutę, kad saviškiai nevaržomai pelnytų taškus.

Svajoti nedraudžiama, o realybė tokia, kad „Šilutė“, susirinkusi daiktus, iš salės turėjo išeiti su pralaimėjimo kartėliu. Rezultatu 92:85 pergalės skoniu tądien mėgavosi šeimininkai „Nafta – Universitetas“ krepšininkai.

„Šilutės“ komandoje naudingai žaidė kadaise Klaipėdos komandai atstovavęs vidurio puolėjas Artūras Kaubrys – jis pelnė 23 taškus.

Po savaitgalį sužaistų rungtynių „Šilutė“ (8/12) tarp 16 komandų užima 13 vietą. Tikimės, kad šį savaitgali jie mums padovanos nors vieną pergalę iš dvejų rungtynių.

Penktadienį „Šilutė“ žais išvykoje su „Gargždais – Bremena“, o šeštadienį 16 val. namuose susitiks Vilniaus „Statyba“.