Po medicinos centro „Puriena“  pastoge susijungė dvi Šilutės  gydymo įstaigos

Jau kuris laikas praeinančiųjų K. Kalinausko gatve ar Gudobelių alėja akis traukia nauja iškaba, nurodanti, jog pastate, kur apie dvi dešimtis metų gyvavo „Šeimos gydytojų centras“, yra įsikūręs medicinos centras „Puriena“ bei pasikeitusi įėjimo į pastatą vieta. 

Susijungus dviem medicinos centrams pacientams niekas nesikeitė: liko tie patys medikai ir aptarnaujančio personalo darbuotojai. Gausiam kolektyvui vadovauja G. ir G. Benkunskai (dešinėje).
Paaiškindami šiuos pasikeitimus ir šilutiškiams kylančius neaiškumus, medicinos centro „Puriena“ vadovai, Giedrius ir Gailė Benkunskai sako: „2020 metų pabaigoje UAB Medicinos centras „Puriena“ įsigijo UAB „Šilutės šeimos gydytojų centras“ bei įvykdė abiejų įmonių reorganizaciją (sujungimą). Po abiejų įmonių susijungimo UAB „Šilutės šeimos gydytojų centras“ šeimos gydytojai, gydytojai odontologai bei kiti darbuotojai tapo medicinos centro „Puriena“ kolektyvo dalimi. Abiejų įmonių pacientai taip pat tapo medicinos centro „Puriena“ pacientais.

Į medicinos centro patalpas dabar įeinama pro
įėjimą, pro kurį anksčiau būdavo patenkama į vaistinę.
Susijungė buvę konkurentai  

Pasak. G. Benkunsko, abiejų įmonių susijungimas yra logiškas žingsnis, seniai brandintas projektas, kurio naudą pajus ne tik jungtinės įmonės darbuotojai, bet ir pacientai. Įmonė privalo augti ir vystytis, gerindama teikiamų paslaugų savo pacientams kokybę, apimtis bei gerindama darbo sąlygas savo darbuotojams.

Per mažiau nei metus po „Šeimos gydytojų centro“ įsigijimo naujieji savininkai investavo lėšas į pastato vidaus ir išorės renovaciją, odontologinės bei kitos medicininės įrangos atnaujinimą. Atsinaujino ir darbuotojų personalas. „Naudodamasis proga noriu atsiprašyti mūsų pacientų už nepatogumus vykstant remontams bei padėkoti visam kolektyvui už kantrybę vykdant permainas“, – sako medicinos centro vadovas G. Benkunskas.

Pasak pašnekovo, buvusiems „Šilutės Šeimos gydytojų centro“ pacientams nerimauti tikrai nėra dėl ko, nes, kalbant apie paslaugas ir medikus, niekas nesikeičia, tik – gydymo įstaigos pavadinimas. Lieka ir tie patys medikai, ir tas pats aptarnaujantis personalas. Skirtumas dar tik toks, kad po remonto darbų pačios įstaigos tiek vidus, tiek išorė yra gerokai išgražėję, atnaujinti. Patalpos erdvesnės, platesnės ir gražesnės. Ir tai tiesa, nes atvykstančiuosius į renovuotą „Purienos“ padalinį iškart pasitinka erdvi registratūra su visomis informacinėmis iškabomis ir nuorodomis, koks gydytojas kur dirba, kur yra koks procedūrų kabinetas. Visur įrengtas modernus patalpų vėdinimas, kondicionavimas, kas ypač aktualu šiuo metu, siaučiant pandemijai ir siekiant apsaugoti klientus bei darbuotojus.

„Laikinas nepatogumas – medikų kabinetų vietos pasikeitimai. Manome, kad tereikės savaitės ir pacientai, atvykstantys į įstaigą, apsipras su pasikeitimais“, –  sako G. Benkunskas.

Galbūt dar kai kuriems klientams kiek neįprasta ir pagrindinio įėjimo į medicinos centrą vieta – ji perkelta ten, kur anksčiau buvo „Benu“ vaistinė. Beje, pastaroji taip pat niekur nedingo, vaistinė nukelta į tolesnes to paties pastato patalpas, arčiau pagrindinės Lietuvininkų gatvės.

Aptarnaus daugiau nei pusę šilutiškių

Medicinos centras „Puriena“, po reorganizavimo ir pertvarkų, rajone tampa didžiausia pirminio lygio ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančia įstaiga. Čia su kaimiškomis vietovėmis ir jose esančiais filialais Saugose, Juknaičiuose, Katyčiuose, Usėnuose ir Žemaičių Naumiestyje, bus aptarnaujama per 50 proc. rajono gyventojų, t.y apie 20 000 Šilutės rajono gyventojų.

Kalbinti medicinos įstaigos vadovai Giedrius bei Gailė Benkunskai džiaugėsi, kad po įstaigų reorganizavimo po viena „Purienos“ vėliava pavyko suburti dvigubai didesnį medikų ratą, kito personalo komandą. Tuo pačiu – medicinos centras Šilutės rajone galės teikti medicinines paslaugas įspūdingam pacientų skaičiui.