Po rinkimų į parlamentą nepatekęs A.Valinskas: sėdėt opozicijoj – ne mano charakteriui

A.Valinskas kandidatavo Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šie rinkimai iš parlamento išvarė prieš ketverius metus su trenksmu į valdžią atėjusias šou žvaigždes. Nepasisekė nei visą kadenciją Seime išbuvusiam šoumenui Arūnui Valinskui, nei medalių kolekciją sukaupusiems sportininkams ar Seimo siekusiems dainorėliams. Pasak politologų, Lietuva atsikando netikėtų sprendimų, pranešė „Info TV“.

Prieš ketverius metus ryžtingai į Seimą įžengęs ir vienu iš trijų svarbiausių šalies asmenų pasikrikštijęs A.Valinskas paliks Seimą. Rinkėjai nei jam, nei jo partijai nebuvo dosnūs balsų. Vienmandatėje Šilutės-Pagėgių apygardoje jis liko aštuntas iš dešimties kandidatų.

Paskui A.Valinską iš Seimo koridorių išeis ir Antanas Nedzinskas. Pats šou žvaigždžių delegaciją į Seimą atvedęs A.Valinskas nelinkęs komentuoti sekmadieninio tautos pasirinkimo. Anot jo, kai juokiesi maro metu, nėra linksma, o linksminti kitų ir viešai to komentuoti jis neketina. Tačiau pasak paskutines dienas Seime skaičiuojančio parlamentaro, nepatekti į Seimą geriau nei patekti ir nevaldyti.

„Atvirai šnekant, sėdėt ketverius metus opozicijoj „ant laktų“ – ne mano charakteriui“, – sakė A.Valinskas.