Po trijų nesėkmių – triuškinama pergalė

Ledo ritulys su GargzdaisVakarų ledo ritulio mėgėjų lygos „Žemaitijos ledas“ pirmenybėse „Šilutė“ nusileido lyderiams Klaipėdos „Kirams-2“, taip pat  Mažeikių „Smūgio“ ir Gargždų „Ledžingos“ senjorų komandoms.

Bet po nesėkmių iškovojo triuškinamą pergalę 7:0 prieš turnyro autsaiderius Klaipėdos „Toro-2“ ledo ritulininkus.

Kovoti su II vietos prizininkais „Ledžingos“ senjorais pamariečiai išbėgo ryžtingai nusiteikę. Rungtynių pradžioje gargždiškiai buvo uždaryti savo zonoje besigindami. Toks spaudimas davė ir pirmą įvartį į „Ledžingos“ vartus.

II kėlinio pradžioje „Šilutei“ pavyko rezultatą padvigubinti – 2:0. Tačiau „Ledžingos“ senjorai nenuleido rankų, netrukus rezultatą sušvelnino – 2:1.

Lūžis įvyko per paskutines 5 II kėlinio minutes, kai gargždiškiai be atsako pelnė net 4 įvarčius – 2:5. III kėlinyje šilutiškiams pavyko rezultatą sušvelninti iki 3:5, bet ir tai viskas, ką jie galėjo pakeisti savo naudai.

„Šilutei“ įvarčius pelnė: A.Jončas – 2, T.Semaška – 1.

„Šilutės“ rungtynės su pirmenybių autsaideriu „Toro-2“ komanda baigėsi triuškinama mūsiškių pergale – 7:0.

I kėlinyje vyko lygių varžovų dvikova, tačiau įvarčių pasiekti nė vienai komandai nepavyko. Varžovų vartai „atsirišo“, kai II kėlinyje S.Česnulio ataką klaipėdietis D.Noreika bandė sustabdyti, numesdamas lazdą varžovui po kojomis. S.Česnulis puikiai pasinaudojo jam suteikta proga mušti baudinį ir išvedė komandą į priekį – 1:0.

Po įvarčio uostamiesčio ledo ritulininkų žaidimas sugriuvo, pamariečių rinktinė pasiekė dar 6 įvarčius ir šventė pergalę.
„Šilutei“ įvarčius pelnė: A.Kolpertas – 3, S.Česnulis – 2, A.Jončas – 2.