Pokeryje viską lėmė paskutinė korta

aurimasAntradienį „Magnolijos“ restorane įvyko 10-tasis „Olympic online“ sportinis pokerio turnyras, kuriame dalyvavo nemažai pokerio mėgėjų. Po gan įtemptos kovos tądien sportiniame pokeryje pirmą vietą (jau antrą kartą) iškovojo šilutiškis Aurimas Sudeikis.

Žaidimas vyko prie dviejų pokerio stalų. Atmosfera, kaip visada, buvo draugiška ir maloni, nes žaidėjai vieni kitus jau pažįsta, o naujai prisijungusį visada priima su šypsena.

Prie finalinio stalo susėdus 9 žaidėjams prasideda rimtesnė kova. Kas turi kantrybės, laukia geresnės kortos. Kas su kantrybe nelabai sutaria, žaidžia „kaip Dievas duos“. Taip jau kelintą kartą prisėdusi prie finalinio stalo elgiasi vienintelė sportinio pokerio turnyro mergina. Nors vyrai prie pokerio stalo draugiški, bet tai pokeris ir visi čia lygūs, tad silpnosios lyties atstovei „Dievas nepadėjo“ ir netrukus ji turėjo palikti stalą.

Tada užvirė kova tarp 6 vyriškių. Vieni kitus daugmaž jau perpratę, žino, kas žaidžia su gerom kortom, kas mėgsta „blefuoti“, o kas bando išmušti iš vėžių varžovą tiesiog kalbomis. Po porą valandų trukusio žaidimo prie stalo liko sėdėti 2 žaidėjai – šilutiškis ir kretingiškis. Jie jau buvo iškovoję čempionų vardus praeituose turnyro etapuose, tad ne tik jiems patiems buvo įdomu, kuris šįkart laimės.

Žaidėjai prie finalinio stalo sėdėjo vienas prieš kitą, kaip kokioje iškilmingoje puotoje, tik priešais save turėjo krūvą žetonų bei po dvi kortas. Netrukus jau pirmavo Gediminas Norvilas. Bet paskutinė korta (riveris) buvo lemiamas – surinkęs aukštesnę dviejų porų kombinaciją pergale džiaugėsi šilutiškis Aurimas Sudeikis. Jis laimėjo 10 etapo pokerio turnyro statulėlę bei kvietimą dalyvauti pokerio turnyre liepos 20 dieną Plungėje.

Visi, kas nori pažaisti pokerį Royal Flush Poker Club, kviečiami tai padaryti liepos 16 dieną 18 val. restorane „Magnolija“, Informacija telefonu 8 645 74775.

Tai ne tik pokeris, bet ir smagus laisvalaikio praleidimas smagioje aplinkoje.