Policija ir toliau gaudo greičio mėgėjus: į pagalbą pasitelkia ir „trikojus“, ir mobilią greičio matavimo įrangą

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai reaguodami į žmonių nusiskundimus bei pageidavimus dėl nekontroliuojamų greičio mėgėjų, vykdo prevencines priemones tiek su mobilia greičio matavimo įranga, tiek pasitelkdami į pagalbą „trikojį“.

trikojis

Sekmadienį Laučiuose „trikojis“ per 4 valandas užfiksavo 120 pažeidimų. Pirmadienį, toje pačioje vietoje per 5 valandas fiksuota daugiau negu 70 pažeidimų, o Šilutės mieste apie 100 pažeidimų.

Policijos pareigūnai pastebėję kintančią tendenciją, nusprendė prevencinę priemonę tęsti ir antradienį. Per 4 valandas jau buvo fiksuota tik 10 pežeidimų, o trečiadienį per 4 valandas buvo užfiksuota 20 pažeidimų. Matoma, kad priemonė duoda teigiamų rezultatų, žmonės sąmoningėja ir laikosi kelių eismo taisyklių. Tačiau, primename, kad ir toliau bus vykdoma leistino važiavimo greičio kontrolės Šilutės gyvenvietėse ir keliuose.

Informuojame, kad vairuotojams pranešimai apie padarytus nusižengimus bus išsiųsti elektroniniu paštu, jei jis nurodytas valstybės informacinėse sistemose. Tiesa, baudos ne visais atvejais vairuotojus pasiekia elektroniniu būdu, todėl prašome gyventojų patikslinti/atnaujinti valstybės informacinėse sistemose ir registruose esančius el. pašto adresus, nes šaukimai ir kiti procesiniai dokumentai administracinio nusižengimo teisenoje dalyvaujantiems asmenims siunčiami būtent juose nurodytais elektroniniais paštais, taip pat veikia ir elektroninė pristatymo dėžutė į kurią taipogi gali būti siunčiami laiškai, jei asmuo yra ją aktyvinęs. Jei asmuo neturi sukurtos elektroninio pristatymo pašto dėžutės, apie užfiksuotą pažeidimą pranešama rašytiniu laišku.