Policija organizavo piešinių konkursus

 

policija piesiniu_konkurso_nugaletojaiVykdydami prevencinį projektą „Už gyvenimą be smurto” Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai pernai rudenį rajono seniūnijose organizavo mokinių piešinių konkursus „Augu sveikas ir laimingas” bei „Saugok mane, mama”.

Konkurso „Augu sveikas ir laimingas” nugalėtojais tapo Usėnų pagrindinės mokyklos mokinė Kornelija Nikita Minsevič, Katyčių mokiniai Gabrielė Jasmontaitė, Kristupas Jucevičius ir Laurynas Degutis, Liepa Liošaitė ir Monika Mickutė, Šilutės M.Jankaus pagrindinės mokyklos mokinės Elzė Karolytė ir Vytautė Kubaitytė, Švėkšnos „Saulės” gimnazijos mokinė Greta Vanagaitė.

Šeimų plakatų piešimo konkurso „Saugok mane, mama” nugalėtojai: Nojus Freitakas, Rokas Freitakas ir Austėja Freitakaitė iš Gardamo seniūnijos, Gintarė Lotužytė ir Karolina Jankantaitė iš Usėnų seniūnijos, Monika Auškalnytė iš Vainuto seniūnijos, Valentina Barauskaitė iš Katyčių seniūnijos, Lina Majoraitė, Ugnė Stulgytė ir Aurelija Stulgytė iš Saugų seniūnijos bei Laura Pakalniškytė ir Vytautė Jucikaitė iš Šilutės seniūnijos.

Laimėtojams pareigūnai įteikė apyrankes su užrašu „Be patyčių”, atšvaitus, termosus, išmanius bei vertingus prizus – garso kolonėles, baterijas – kroviklius bei USB jungtis. Apdovanojimų ceremoniją vainikavo projekto organizatorių bei dalyvių pabendravimas prie arbatos puodelio.