Policijos pareigūnai per savaitę išaiškino 20 neblaivių vairuotojų

Vienas iš būdų, kuriuo siekiama sutramdyti neblaivius vairuotojus - griežtesnė atsakomybė. Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai neįklius, pasitaiko ne vienas.

Asociatyvi Delfi.lt (R.Gečiūnaitės nuotr.)

Birželio 16 – 22 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai,  siekdami gerinti eismo saugumą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, vykdė neblaivių vairuotojų  kontrolę.

Pareigūnai įvairiose vietose stabdė transporto priemones ir alkoholio kiekio matuokliu tikrino vairuotojų blaivumą.

Priemonės metu policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė 943 transporto priemones. Išaiškinta 11 neblaivių vairuotojų.

Pareigūnai tikrino ir dviratininkų bei elektrinių paspirtukų vairuotojų neblaivumą. Patikrinti 43 dviračių vairuotojai, iš kurių 7 buvo neblaivūs. Pareigūnams į rankas pakliuvo ir 2 neblaivūs elektrinių paspirtukų vairuotojai. Iš viso priemonės metu pareigūnai patikrino 18 elektrinių paspirtukų vairuotojų.

Siekdami maksimaliai užtikrinti eismo saugumą visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, policijos pareigūnai ir toliau tęs blaivumo tikrinimo kontrolės ir kitas prevencines priemones.

Pareigūnai ragina gyventojus nesėsti prie vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams.

Tik bendromis pastangomis galime sumažinti eismo įvykių, aukų ir sužeistųjų keliuose skaičių.