Policijos pareigūnai reidus keliuose organizuos visą liepą

Tauragės apskrities policijos komisariatas praneša, kad visą liepos mėnesį keliuose ir gatvėse planuojama vykdyti įvairias prevencines priemones saugiam eismui užtikrinti.

Liepos 2 – 6, 15 – 18 ir 26 – 28 dienomis vyks vairuotojų (įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų) blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

Liepos 6 – 9 dienomis numatyta dviračių (elektrinių paspirtukų) vairuotojų kontrolė. Bus stebima, kaip vairuotojai laikosi saugos priemonių dėvėjimo (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais, šalmų ir kt.) reikalavimų. Šie šių eismo dalyvių KET VIII skyriaus nuostatų laikymosi kontrolė.

Liepos 10 – 12 dienomis vyks pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė.

Liepos 19 – 25 dienomis – krovininių automobilių ir autobusų kontrolė.

Pareigūnai ragina vairuotojus keliuose elgtis atsakingai ir drausmingai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, segėti saugos diržus, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio ar neturint tam teisės.