Policijos veteranai grįžo į buvusią darbovietę

policijos veteranaiTrečiadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate įvyko šio rajono policijos veteranų susitikimas, kurio metu su buvusiais pareigūnais susitiko Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Kęstutis Tubis.

Ta proga tarnybą baigę pareigūnai ne tik buvo sukviesti į bendrą būrį, bet ir turėjo galimybę plačiau sužinoti apie Lietuvos policijos veteranų asociacijos struktūrą, valdybą, susipažinti su asociacijos tikslais, principais, vykdoma veikla.

Kęstutis Tubis informavo susitikimo dalyvius apie šiuo metu asociacijoje sprendžiamus aktualius klausimus, paragino ir Šilutės rajono policijos veteranus aktyviai įsijungti į Lietuvos policijos veteranų asociacijos veiklą siekiant bendrų tikslų.

Susitikime dalyvavęs Šilutės rajono policijos komisariato viršininkas Sigitas Mikutavičius pasidžiaugė aktyviai į komisariatą susirinkusiais įvairių kartų Šilutės rajono policijos veteranais, paragino puoselėti susitikimų tradiciją, vieningai ir teisėtai ginti pareigūnų teises.