Politeleno plėvelė šiltnamiui – ką būtina žinoti?

10mazaPrižiūrėtas ir tvarkingas šiltnamis išaugina mums daug šviežių, ekologiškų ir sveikų daržovių, o taip pat gali tapti ir puikia poilsio vieta. Tačiau, tam kad šiltnamis neštų visas šias gėrybes ir būtų mums malonus, turime tinkamai jį įrengti bei juo pasirūpinti.

Dažnas ūkininkas nusprendžia pataupyti ir įsigyti pigesnę politeleno plėvelę. Deja, tai ne visada yra geriausias sprendimas – tinkamai parinktos ir kokybiškos medžiagos pavers šiltnamį efektyvesniu ir našesniu derliui.

Mūsų dienomis galima rasti labai daug skirtingų šiltnamių įrangos, priemonių bei medžiagų tiekėjų. Tačiau, esant tokiam dideliam pasirinkimui, derėtų atsižvelgti ne tik į gerą kainą, tačiau ir į kokybę bei pagrindines savybes. Kiekvieno ūkininko tikslai ir norai yra skirtingi, tad taip pat reikėtų atsižvelgti ir į šiuos aspektus. Vienas nori, kad šiltnamis tarnautų verslo tikslais ir padėtų užsidirbti, o kitas nori šiltnamio tik savo malonumui. Šių dviejų ūkininkų tikslai kardinaliai skiriasi, tad ir medžiagas dažniausiai derėtų rinktis skirtingas.

Tačiau, yra vienas faktorius, kurį naudinga žinoti kiekvienam žmogui, norinčiam turėti tinkamai įrengtą šiltnamį. Renkantis politeleno plėvelę, atkreipkite dėmesį, kad ji būtų stabilizuota.

Stabilizuota politeleno plėvelė sugeria ultravioletinius saulės spindulius, o tai saugo jūsų derlių nuo neigiamo poveikio. Šios plėvelės gali būti šiek tiek brangesnės už nestabilizuotas, tačiau jos puikiai tiks ir mėgėjams, ir verslininkams.