Popchoras „Spindulys“ 15-tą kartą dainavo „Laumės juostoje“

spindulys laumes juostaTurbūt kiekvienas yra girdėjęs apie vieną didžiausių respublikinį vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalį „Laumės juosta“. Šis festivalis jau 19-ąjį kartą dvi dienas vyko Palangos vasaros estradoje.

Šilutės vaikų popchoras „Spindulys“ „Laumės juostoje“ dalyvavo jau 15-ąjį kartą, taip užbaigę savo 17-ąjį koncertinį sezoną.
Festivalio organizatoriai, surengę atranką, šiemet į „Laumės juostą“ sukvietė apie 60 dalyvių.

Šįkart festivalio tema – „Mokykla“, todėl „spinduliukai“ pakvietė žiūrovus prisiminti ir kartu padainuoti tiek mažiems, tiek dideliems žinomas lietuvių liaudies dainas ir žaidimus: „Jurgeli meistreli“, „Plaukė žąselė“ ir „Du gaideliai“, viską supynę į vieną dainų pynę.

Kartu su šilutiškiais festivalyje sutiko dainuoti populiarus liaudies kapelos „Ventukai“ dainininkas Karolis Akulavičius. Pats geriausias įvertinimas „Spinduliui“ – kartu su popchoru dainavo visa žiūrovų salė.

Mažieji dainorėliai dėkoja Karoliui Akulavičiui ir dainų aranžuotojui Valdui Lacko, kuris suteikė lietuvių liaudies dainų pynei daug ryškesnių spalvų. O didžiausia padėka – generaliniams rėmėjams – „spinduliukų“ tėveliams, kurie sumokėjo nemažą dalyvio mokestį, kad Šilutės vardą dar kartą išgirstų festivalio publika ir Lietuvos televizijos, transliuosiančios „Laumės juostos“ koncertą rugsėjo 1-ąją, žiūrovai.

Rugsėjį vadovė Lijana Šerpytienė ir „Spindulio“ dainininkai kvies prie popchoro prisidėti visus, norinčius mokytis chorinio dainavimo, sceninio judesio, koncertuojant suteikti džiaugsmo sau ir kitiems. Ypač kviečiame darželinio amžiaus vaikučius, nes vokalinius įgūdžius reikia pradėti formuoti nuo pat mažumės.

Smulkesnę informaciją pateiksime rugsėjo mėnesį.