Popchoras „Spindulys“ pasitinka 20-metį aktyvia veikla

spindulys festivalyje rasos laseliaiPopchoras „Spindulys“ aktyviai pradėjo savo 20-ąjį sezoną. Į popchorą atėjo daug naujų dainorėlių, norinčių lavinti vokalinius įgūdžius. Dabar popchore dainuoja 30 dainininkų, kurie susiskirstę į dvi grupes – mažesniųjų ir vyresniųjų. „Spindulys“ aktyviai repetuoja ir koncertuoja. Neseniai savo dainomis džiugino Šilutės senjorus Pagyvenusių žmonių ir  Muzikos dienos proga.

Prieš kelias dienas „Spindulys“ dainavo 10-ajame respublikiniame vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje „Rasos lašeliai 2015“ Marijampolėje.

Festivalis taip išaugo, kad padalintas į du koncertus. „Spindulys“ buvo pakviestas dainuoti vakariniame koncerte. Marijampolės miesto meras Vidmantas Brazys, kaip festivalio globėjas, asmeniškai įteikė kolektyvams ir jų vadovams padėkas ir dovanas jubiliejinio festivalio proga.

Festivalyje dalyvavo beveik 60 kolektyvų. „Spinduliukai“ dainavo visiems gerai žinomą dainą „Lauksiu tavęs ateinant“, geriau visiems žinomą pavadinimu „Skinsiu raudoną rožę“. Nauja dainos aranžuotė, kurią sukūrė Valdas Lacko, ir „spinduliukų“ raiškus dainavimas jau nuo pirmų taktų įaudrino žiūrovus, kurie negailėjo plojimų.

Festivalį filmavo Lietuvos nacionalinė televizija. Koncerto įrašas visus sveikins Kalėdų dieną.

Popchoras „Spindulys“ toliau įtemptai repetuos, nes laukia daug koncertų.

Vyresniųjų grupė ruošiasi konkursui „Pamario talentai“ ir gruodžio mėnesį vyks į tarptautinį festivalį Lenkijoje. Taip pat „Spindulys“ savo 20-ojo gimtadienio proga ketina išleisti šeštąją kompaktinę plokštelę. Kovo mėnesį organizuos 7-ąjį respublikinį vaikų ir jaunimo muzikos festivalį „Svajonė“, kurio metu ir švęs savo jubiliejų.