Pradinukai anglų kalbos festivalyje sugundė Vilką skaityti

 anglu kalbos festivalisKiekvieną  pavasarį Šilutės rajono pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos renkasi į anglų kalbos festivalį F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, kuris suteikia galimybę parodyti savo anglų kalbos gebėjimus, ugdo saviraišką, skatina mokinius domėtis šia kalba.

Šiemet festivalio tema buvo „Mes knygų šalyje“.

14-os rajono mokyklų pradinukus festivalyje per knygų pasaulį lydėjo pasakos veikėjai Vilkas ir Raudonkepuraitė.
Vaikai angliškai sekė ir vaidino įvairių tautų pasakas, surengė knygų pristatymus, dainavo, sakė eilėraščius, kad tik alkanas Vilkas nebenorėtų ėsti knygų.

Renginio pabaigoje Vilkas pažadėjo išmokti skaityti, o vaikai pažadėjo jam padėti. Padėkojęs už kūrybiškus pasirodymus Vilkas iš savo seno lagamino ištraukė dovanų maišelį ir visus apdovanojo prizais.

Festivalio dalyvius ir mokytojus pasveikino Šilutės rajono savivaldybės švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Nemanienė.

Renginio organizatorės ir šventės dalyviai dėkoja „Knygų šalies“ šeimininkams – F.Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojams, o ypač – Vaikų aptarnavimo skyriaus vedėjai Vitai Gerulienei, už pagalbą ruošiantis festivaliui. Tikimės, kad šis renginys paskatins vaikus dažniau paimti į rankas knygą ir patikėti tiek angliško, tiek ir lietuviško žodžio stebuklu.