Pradinukai garbingai atstovavo regioną

jankaus mokykla_sviesoforas1Gegužės pabaigoje Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ IV (nacionalinis) etapas.

Renginį organizavo Lietuvos automobilių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, vykdė UAB „Gravitas Partners“, į pagalbą pasitelkdama savivaldybių administracijos švietimo padalinius, apskričių vyriausiuosius policijos komisariatus, socialinius partnerius.  

Renginyje dalyvavo 18 geriausiai III (regioniniame) etape pasirodžiusių komandų iš visos Lietuvos. Klaipėdos regioną atstovavo Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos pradinukai: pirmokė Tėja Čėsnaitė,  antrokė Gabija Zalcaitė, trečiokas Regimantas Leikus ir ketvirtokas Pijus Tumpis. Mokiniai turėjo įveikti kelių eismo užduotis, atsakyti į protų mūšio klausimus, pastebėti ir nurodyti vaizdo užduotyje užfiksuotus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Mažieji šilutiškiai demonstravo ne tik teorines, bet ir praktines žinias. Jie turėjo pereiti gatvę nereguliuojamoje ir šviesoforu reguliuojamoje sankryžose, pademonstruoti, kaip teisingai naudoti atšvaitus.

Šilutės M.Jankaus komanda užėmė 3-iąją vietą. Visos komandos apdovanotos prizais, visi mokiniai grįžo laimingi, kad garbingai atstovavo mūsų regioną. O išmoktos saugaus eismo pamokėlės išliks visam gyvenimui ir padės apsisaugoti nuo nelaimingų įvykių.