Pradinukai surengė sveikatingumo savaitę

 Pradine darzovesSveikatingumo savaitė – jau tradicinis Šilutės pradinės mokyklos, šiemet persikėlusios į M.Jankaus pagrindinę mokyklą, renginys. Pirmokų mokytojos Onutės Pužienės vadovaujamas Sveikos gyvensenos būrelis tokią savaitę organizavo ir šiemet.

Visą praėjusią savaitę visų 12-os pradinių klasių mokinukai į mokyklą ėjo nešini įvairiausiomis sodų ir daržų gėrybėmis.

Pirmadienį surengę piešinių parodėlę „Rudens spalvos“, antradienį visi jau valgė obuolius ir jais vaišino vieni kitus. Trečiadienis buvo skirtas akcijai „Skanaujame morkytę“, o ketvirtadienį pradinukai su mokyklos sveikatos priežiūros specialiste Rasa Bertašiene kalbėjosi apie visų rudens gėrybių naudą organizmui, sveikatai, imunintetui stiprinti.

Daugelis vaikų prisipažino, jog didžiausias netikėtumas jiems buvo moliūgas, mat retas žinojo, jog ir ši daržovė turi daugybę vitaminų ir kitų organizmui būtinų medžiagų.

Visą savaitę mokykloje veikė ir paroda „Rudens gėrybių kraitė“, tad laisvu nuo pamokų metu vaikai apžiūrinėjo ne tik įdomesnius vaisius ir daržoves, bet ir iš jų pačių sukurtas kompozicijas, stebėjosi ir lygino rudens spalvas.