Pranašystės pasitvirtino: „Šilutė“ vėl pralaimėjo

kasis sosnovskisŠeštadienį pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariajam sezonui, paaiškėjo visos atkrintamųjų varžybų poros. Mūsiškiai atkrintamosiose susitiks su mažeikiškiais.

Paskutines reguliariojo sezono rungtynes „Šilutė“ sužaidė be pergalių: namuose nuliūdino sirgalius savo žaidimu, o išvykoje irgi leidosi sutriuškinami.

Namuose – pralaimėjimas

Namuose „Šilutė“ susitiko su Radviliškio „Radviliškiu – Juodeliais“. Tikėtasi gražaus žaidimo, nes paskutiniu metu žaisti bent jau pirmuosius kėlinius mūsiškiams sekdavosi.

Nors pirmąjį kėlinį krepšininkai baigė apylygiai – 20:22, vos 2 taškais pirmavo svečių komanda. Antrame kėlinyje šilutiškiai atsiliko dar labiau, nesisekė jiems žaidimas, nors tu ką… Nors taškų pelnė, bet bendras vaizdas buvo nemielas akiai: krepšininkams niekaip nepavyko susižaisti tarpusavy, neužbaigtos liko atakos ir t.t. Po dviejų kėlinių švieslentė rodė 37:47 – mūsiškiai nuo varžovų atsiliko jau dviženkliu skirtumu.

Po ilgosios pertraukos šilutiškiai pradėjo vytis varžovus. Žinoma, sirgaliai džiaugėsi taikliais metimais, bet žaidimo negyrė. „Čia turbūt pačios negražiausios varžybos per visą šį sezoną“, – tokias nuomones reiškė sirgaliai. Po 3 kėlinių svečiai iš Radviliškio pirmavo vos 3 taškais – 60:63, bet dar visas ketvirtas kėlinys buvo prieš akis.

Paskutinį kėlinį norą laimėti rodė abi komandos, bet labiausiai – „Šilutės“ treneris A.Straupis. Jis perrėkė visus esančius salėje žiūrovus ir savo žaidėjus išvadino tokiais, švelniai tariant, įvairiais žodžiais, kurie stimulą žaisti numuštų bet kokiam krepšininkui. Tokia mūsų trenerio taktika siekiant pergalės?!

Kaip ten bebūtų, po visų rėkavimų ir naujų pravardžių kūrimo žaidėjams, A.Straupio vadovaujama komanda jau kelintą kartą iš eilės patyrė pralaimėjimą – 85:92.

Tądien daugiausia taškų pelnė: Eivydas Mološčiakas (20), Evaldas Šaulys (16), Dastinas Heimanas (Dustin Heiman) (15), Marius Kasiulevičius (15).

Išvykoje šoko pagal tą pačią melodiją

Kitą dieną „Šilutė“ išvyko į Vilnių, kur susitiko su „Š.Marčiulionio KA – Twomenas“ krepšininkais. Ten mūsiškių nepasigailėta. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 54:37 ir prognozavo mūsiškių pralaimėjimą. Pranašystės pasitvirtino – „Šilutė“ sutriuškinta 99:70.

Kas vyksta „Šilutės“ komandoje, žino tik patys krepšininkai. Bet šilutiškiai buvo pratę savo krepšininkus matyti pilnomis entuziazmo akimis. Pastaruoju metu jis kažkur dingo…

Išvykoje taškus komandai pelnė M.Kasiulevičius (21), E.Šaulys (11), kiti žaidėjai neperkopė dviženklio skaičiaus ribos. Edgaras Sosnovskis sąžiningai atidirbo tiek po varžovų, tiek po savo krepšiu ir atkovojo net 13 kamuolių.

„Šilutės“ vyrai, susiimkit! NKL atkrintamosios varžybos prasidės kovo 7 dieną. Aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje komandos žais iki dviejų pergalių, o NKL čempionai paaiškės finalinio ketverto turnyre.