Švėkšnoje prasidėjo gatvių remonto darbai

Šiuo metu eismas dalyje Dariaus ir Girėno gatvės ruožo draudžiamas - vyksta paruošiamieji darbai kelio asfaltavimui. Šioje gatvėje iki šiol buvo 3 skirtingos kelio dangos: akmeninis grindinys („brukas“), asfaltas, žvyras.

Po kelio remonto žvyruotos dangos nebeliks, bet „brukas“ nebus užlietas asfaltbetoniu. Akmeninį grindinį pakeisti sudėtinga dėl paveldosaugos reikalavimų. Taip pat šioje gatvėje atnaujinami šaligatviai.

Netrukus asfaltu galės džiaugtis Inkaklių kaimo Žaliosios gatvės gyventojai. Kaip mus informavo Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis, darbus atliks UAB „Šilutės automobilių keliai“.

Šiais metais su laikinais nepatogumais teks susidurti ir J. Maciejausko gatvėje Švėkšnoje – planuojama sutvarkyti šaligatvius. Pasak A. Šepučio, seniūnija siūlo čia įrengti žemus bordiūrus, tam, kad, būtų palikta galimybė patogiai užvažiuoti ir pastatyti automobilius. Kaip žinia, šioje gatvėje turgaus dienomis vyksta ir prekyba, tad žemi šaligatviai mažiau trikdytų eismą. Šaligatvių įrengimu rūpinsis UAB „Kavesta“.

Atlikti remontus šiose ruožose buvo suplanuota jau prieš kelis metus. Kurioms seniūnijos gatvėms ateityje bus taikomi prioritetai, paklausėme seniūno A. Šepučio. Seniūnas patikino, jog kol kas – neaišku, nes bus tariamasi su seniūnaičiais sausio mėnesį.