Prasidėjo ilgalaikis projektas „Kai veikiame drauge”

Traksėdžių Šilojų mokykloje prasidėjo 2023 metams numatytas ilgalaikis projektas „Kai veikiame drauge“, kurį vykdys lavinamųjų klasių mokiniai su lavinamųjų klasių mokytojomis, logopede ir gydomosios kūno kultūros mokytoja.

Projektas pradėtas vykdyti 2023 m. vasario 23 d., veiklos tema „Muzikos ir dailės galia“. Vaikai veiklos metu klausėsi dainelių, įtvirtino spalvų pavadinimus, gebėjo skirti liūdnas ir linksmas daineles, šiltas ir šaltas spalvas. Muziką ir spalvas sujungdami į vieną, mokiniai įspūdžius perteikė piešdami ant plastiko, plėvelės, štampuodami ant drobės. Atlikti darbai tapo gražiais piešiniais, kuriais galėjo pasidžiaugti mokinių tėveliai, pedagogai ir svečiai.

Projektas tęsėsi kovo 23 d., veiklos tema “Vandens paslaptys”. Lavinamųjų ir socialinių įgūdžių klasių mokiniai vyko į edukacinę išvyką, į Žemaičių Naumiestyje įkurtą Žuvininkystės praktinio mokymo centrą.  Šilutės PMC Žuvininkystės sektoriaus vadovas Jonas Dyglys supažindino mokinius su žuvų nauda žmogui bei gamtai, žuvų augintojo profesija, čia veisiamomis ir auginamomis žuvų rūšimis. Vaikai lankėsi gamybiniame ceche kur įsitikino, kad žuvys – eršketai ir upėtakiai gali augti ne tik upėse, ežeruose, bet ir uždaruose vandens rezervuaruose. Žaidžiant komandinius žaidimus, mokiniai galėjo pašerti, sugauti ir apžiūrėti žuvis.

Neužmirštamais įspūdžiais vaikai pasidalijo mokykloje ir šeimose.

Traksėdžių Šilojų mokyklos mokytojos V. Macijauskienė, L. Lelėnienė, D. Alsienė, N. Guntarskienė, L. Surgailienė, L. Miliauskienė.