Prasmingos dienos stovykloje „Klumpelė“

vainuto stovyklaVainuto vidurinėje mokykloje pradinukų stovykla „Klumpelė“ rengiama jau aštuntus metus. Šiemet 18 stovyklautojų daug pramogų turėjo išvykose.

Aplankėme Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse, apvaikščiojome visus Lietuvos regionus – Žemaitiją, Aukštaitiją, Suvalkiją, Dzūkiją ir Mažąją Lietuvą. Stovyklautojai dalyvavo edukacinėje programoje, kurioje gamino lankus ir šaudė iš jų, sužinojo bažnyčios pastatymo istoriją, pasėdėjo senuose mokykliniuose suoluose.

Grabupių kaime aplankėme Vikingų pilį, kurios savininkas Vytautas Rupainis užbūrė vaikus savo pilies stebuklais, o tankas paliko neišdildomą įspūdį. Laiką leidome ir Šilutės boulingo klube, vaikščiojome Šyšos pakrante Šilutėje.

Domėjomės ir Vainuto krašto istorija, keliavome pėsčiomis po Galnės apylinkes.

Viena diena buvo skirta sporto šventei, kuriai vadovavo stovyklautojo mama Irena.

Kasmet dalyvaujame Bikavėnų Senųjų kaimo tradicijų kultūros centre organizuojamoje amatų stovykloje. Vaikai šauniai praleido laiką lipdydami iš molio, piešdami ant akmenų, ausdami tikromis staklėmis, verdami karoliukus ir t.t.

Sužavėjo edukacinė K.Budrio pamoka apie muzikos instrumentus, vaikai susipažino su įvairiais instrumentais, bandė groti.

Dėkojame mokytojoms A.Mauricienei ir V.Kubilienei, stovyklos rėmėjams: Vainuto vidurinės mokyklos direktoriui, Vainuto „Gerumo namams“, ūkininkams V. ir I.Petrauskams, V.Vilčauskienei, visiems tėveliams, prisidėjusiems prie stovyklos.