Pražydęs fortepijonas – Mūzų apdovanotai L.Kašėtienei

lietuvininku viltis su direktoreFortepijonas pražydo – apdėtas sveikintojų įteiktomis gėlėmis jis tapo tarsi vakaro simboliu, nes prestižinė Šilutės rajono „Lietuvininkų vilties” premija įteikta Šilutės rajono meno mokyklos Muzikos skyriaus fortepijono klasės mokytojai metodininkei, koncertmeisterei Liudmilai Kašėtienei.

Sveikinimų, linkėjimų ir gėlių lavina buvo skirta visuomet besišypsančiai, savo darbą ir gyvenimą įsimylėjusiai mokytojai, per 16 darbo metų išugdžiusiai daugybę jaunųjų talentų.

Muzika persipynusi su gyvenimu

Pasak L.Kašėtienės, svarbiausia žmogui jaustis savo vietoje, daryti tai, kas patinka, su meile. Sėkmė lydi tuos, kurie darbą suderina su pomėgiu. Susirinkusiesiems ji padovanojo kompozitoriaus ir dailininko  M.K.Čiurlionio kūrinį.lietuvininku viltis su vaikais

Gausus būrys draugų, kolegų, mokinių ir jų tėvų, Savivaldybės atstovų linksniavo žodį „muzika”, dėkodami mokytojai už uždegtą meilę muzikai, galimybę prie jos prisiliesti ir pažinti. Dukros Emilija ir Skaistė mamai tarė „ačiū” už galimybę užaugti kartu su muzika.

Liuda nuo mažų dienų atrado save ir niekada neabejojo dėl savo pasirinkimo – fortepijono muzikos mokytoja. Tą liudija ir daugybė jos ugdytinių laimėjimų. „Žmogų puošia ne pats žmogus, o darbai puošia žmogų”, – įteikdamas premiją kalbėjo rajono meras Virgilijus Pozingis.

Tardama sveikinimo žodį Šilutės r. meno mokyklos direktorė Rūta Gatelienė priminė, jog per 16 darbo metų L.Kašėtienė su mokiniais dalyvavo net 32 tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose. Iš visų jų grįžo su laurais.

Direktorė neslėpė džiaugsmo, kad „Lietuvininkų vilties” premija įvertintas jau antrasis Meno mokyklos mokytojas. Prieš dvejus metus apdovanotas pučiamųjų instrumentų orkestro „Pamarys” vadovas Gražvydas Raila.

lietuvininku viltis zvaigzduneKaralius turi muzikalią princesę

Atsiėmusi premiją L.Kašėtienė tarp visų padėkų artimiesiems, padėkojo ir valdžiai, pasakiusi kinų filosofo Muncijaus mintį: jei karalius mėgsta muziką, tai su jo valdomis – viskas gerai. Mokytoja išreiškė viltį, kad menas ir muzika ir toliau bus palaikomi Šilutės krašte.

„Gerai, kai Šilutės karalius turi princesę”, – pridūrė moterų vokalinio ansamblio „Luotužė” vadovė Aušra Šlažienė. Ji džiaugėsi, kad L.Kašėtienė, nors kartais vakare vien tik kava gyva, vis vien bet kada prireikus akomponuoja. Pagelbėjo ne vieną kartą per apžiūrą, kada ansamblis neįstojo į taktą, bet Liudos meistriškumo dėka žiūrovai to nepastebėjo.

Savo muzikinius, choreografinius sveikinimus perdavė rajono kolektyvai. Tarp gausybės linkėjimų nesustoti, veikti toliau, L.Kašėtienei linkėta ir stabtelėti, pasidžiaugti nuveiktais darbais, laimėjimais, atsikvėpti ir pasisemti jėgų.

 

 

Nuotraukų albumas

joomplu:1237joomplu:1231joomplu:1229joomplu:1246joomplu:1255joomplu:1242