Prezidento rinkimai – ant nosies, o rinkimų kampanijos – nulis. Už ką balsuos Šilutės politikai?

Vos mėnuo beliko iki gegužės 12-osios, kuomet viso pasaulio lietuviai rinksis prie balsadėžių ir išrinks naująjį mūsų šalies vadovą. Tačiau Lietuvoje tokia neįtikėtina tyla, kokios iki šiol ko gero nėra buvę nei artėjant Prezidento, nei bet kuriems kitiems rinkimams. Gatvėse nematyti jokių plakatų, iš televizijų ekranų neskamba nei kandidatų nuopelnus garsinančios dainos, nei ketureiliai, tik retkarčiais sušmėžuoja ir vėl ilgam pradingsta kurio nors veidas. Išskyrus, žinoma, dabartinio prezidento Gitano Nausėdos ir premjerės Ingridos Šimonytės veidus. 

Apie tą keistą tylą jau prabilo ne tik žiniasklaida – stebisi ir politologai, pečiais trauko net eiliniai rinkėjai. Tiesa, kaip šmaikštavo publicistas Andrius Užkalnis, politikai – ne šoumenai, suprask – kasdien šou mums čia gal ir neprivalo rodyti. Visgi ir jis pastebėjo, kad kandidatų komandoms, matyt, trūksta fantazijos, nes „negirdėjome nei ko nors uždegančio, nei papiktinančio“.

Kiti vertintojai rinkiminę kampaniją pavadino tiesiog nuobodžia, ir spėliojo, jog tai galbūt dėl to, kad dar nesibaigus prezidento rinkimams, ruošiamasi ne tik Europos Parlamento, bet ir Seimo rinkimams.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 11 dienos „Šilutės naujienose“.