Priekabos dalys: pervežkite krovinius patogiai ir saugiai

 

priekabaDažnai tenka pervežti  įvairius daiktus iš vienos vietos į kitą,  kurie netelpa lengvajam automobilyje arba tiesiog nesinori to daryti, kad nesugadintume jo salono?  Tuomet jums reikalinga priekaba. Joje patogu gabenti tiek maisto produktus,tiek baldus,  tiek statybines medžiagas ir įvairias leistino svorio neviršijančias transporto priemones: valtis, motociklus, dviračius ir kt. Jeigu dar neturite priekabos ar sudilo viena kita jos detalė, jums tereikia surasti patikimą įmonę,  prekiaujančią ne tik priekabomis, bet ir jų priedais bei atsarginėmis dalimis.

Prie automobilių kabinamų priekabų yra dvi rūšys: su viena  ašimi arba dviem ašimis. Vienašių priekabų konstrukcija yra gerokai paprastesnė. Jas lengva pritvirtinti, sandėliuoti. Todėl jos idealiai tinka pervežti krovinius mieste. Tai labai aktualu, kai aplinkui trūksta erdvės ir laiko.  Tuo tarpu dviašė priekaba skirta didesnių krovinių gabenimui, nes jos gabaritai gerokai didesni. Dviašės priekabos turi ir daugiau privalumų. Jos labai stiprus rėmas, lengvai pritvirtinamas krovinys, lengvai uždedamas uždengimas (priekabų tentas). Egzistuoja dar vienas svarbus dviašių priekabų privalumas – galimybė ją panaudoti kaip platformą. Tik tereikia nuimti šoninius  bortus.

Planuojantiems įsigyti priekabą  ar jau turintiems,  bet norintiems platesnių jos panaudojimo galimybių, aktuali tema – priekabų dalys. Anot prekės ženklo „Neptun“ priekabomis prekiaujančių prekeivių, labai svarbu pasirūpinti tinkamomis atsarginėmis dalimis, kurios leis maksimaliai išnaudoti visas konkrečios krovinių pervežimo priemonės panaudojimo galimybes. Nesvarbu kokia priekaba naudojatės, vienaše ar dviaše, pasirūpinkite  atsarginėmis jų dalimis.

Atraminis ratukas. Tai bene svarbiausia detalė patogiam priekabos prikabinimui ir atkabinimui.
Priekabos žibintai ir jų stikliukai. Be šių  dalių nepraeisite techninės apžiūros. Jie reikalingi  jūsų pačių ir jūsų vežamo krovinio saugumui užtikrinti tamsiuoju paros metu.

Sukabinimo spyna. Viena svarbiausių šios detalės savybių – tvirtumas, sukabinimo stiprumas. Prasta šios detalės kokybė gali sukelti nesklandumų net važiuojant ir nedideliu greičiu.

Elektros instaliacija. Tam, kad šviestų priekabos žibintai, elektros laidai jungiami prie automobilio. Didelė dalis dvišakių priekabų pasižymi  multifunkcine elektros instaliacijos apsauga.

Dugno kilpos. Tai nepamainoma detalė,  jeigu norime pritvirtinti  krovinį. Tokiu būdu daiktai pasieks reikiamą vietą nesubraižyti ir nesulankstyti.

Šios ir dar kitos atsarginės priekabų dalys (priekabos ašis, sparnas, atsarginiai ratai, jų laikikliai, tvirtinimo diržai, borto vyriai ir kt.) yra be abejonės svarbios, jeigu norime greitai, patogiai ir saugiai pervežti krovinį iš vienos vietos į kitą. Šios srities specialistai pataria atsargines priekabos dalis pirkti to paties prekės ženklo,  kokią turite ar planuojate įsigyti priekabą.