Prieš šventes nepamiršti ir tinklinio mėgėjai

tinklinis2 cerneckye su seneliuSporto renginių organizatorė Danguolė Černeckytė, vos pabaigusi Kalėdinį krepšinio turnyrą, ne apie Kūčių stalą galvojo, o ėmė rengti Kalėdinį tinklinio turnyrą, į kurį buvo taip pat kviečiami visi norintys dalyvauti.

O norinčių buvo net šešios komandos.

Pirmąją vietą turnyre iškovojo šilališkiai, antri buvo vilkytiškiai, treti – rusniškiai.

Į Kalėdinį tinklinio turnyrą buvo kviečiamos komandos, kurias turėjo sudaryti 4 vyrai ir 2 moterys. Norą dalyvauti varžybose pareiškė Vilkyčių „Vilkai“, Rusnės „Surfai“, Vilkyčių „Jungtiniai“, Rusnės „Balionėliai“ bei   Priekulės (Klaipėdos r.) ir Pajūrio (Šilalės r.) komandos.

Atkaklios kovos vyko nuo ryto iki vakaro. Komandos parodė, kaip gražiai ir gerai moka žaisti tinklinį, tad ilgai nebuvo aišku, kuri komanda taps nugalėtoja.tinklinis vilkyciuose

Varžybos vyko ratų sistema. Kiekviena komanda žaidė tarpusavyje iki dviejų laimėtų setų, tad kiekvienų varžybų laimėti taškai buvo svarbūs.

Pasibaigus varžyboms taškus teko skaičiuoti Seneliui ir Snieguolei, kurie buvo paruošę prizus nugalėtojams ir prizininkams. Žaidėjai, puikiai nusiteikę, kvietė Senelį į sporto salę paskelbti rezultatus. Kadangi pastaraisiais metais prieš Kalėdas nėra sniego, tad Seneliui teko atvažiuoti dviračiu ir kartu atsivežti Snieguolę.

Jau vien todėl, kad komandos švenčių metu dalyvavo gražiame turnyre, sugebėjo savo šventinį laisvalaikį turiningai praleisti rodydami įdomų, įspūdingą žaidimą, o ne sėdėjo prie vaišių prikrauto stalo, visi tinklininkai buvo verti medalių.

Kalėdiniame turnyre šešta liko Priekulės komanda  (5 tšk.), V vietą užėmė Vilkyčių „Vilkai“ (7 tšk.), IV vietą – Rusnės „Surfai“ (8 tšk.), III vietą – Rusnės „Balionėliai“ (8 tšk.), II vietą – Vilkyčių „Jungtiniai“ (9 tšk.). Turnyro laimėtoja tapo Pajūrio komanda (9 tšk.).

Kalėdų Senelis ir Snieguolė įteikė prizus ir palinkėjo, kad 2016 metais vyktų dar daugiau įvairių turnyrų, kad virtų sportinis gyvenimas, kuo daugiau žmonių lankytųsi sporto salėse ir išlietų savo energiją, būtų sveiki, laimingi ir kuo daugiau šypsotųsi.