Prisidėkite prie akcijos „Padovanokime vaikams kelionę“

sanatorinei paramaKviečiame pradžiuginti Švėkšnos specialiosios mokyklos auklėtinius pažinimo džiaugsmu ir praturtinti vaikų laisvalaikį. Prisidėkite prie akcijos „Padovanokime vaikams kelionę“.

Švėkšnos specialioji mokykla skirta vaikams turintiems elgesio ir emocijų sutrikimų. Šiuo metu mokykloje mokosi ir gyvena 78 vaikai. Moksleiviai atvyko iš įvairių Lietuvos vietovių, 58 vaikučiai – vaikų globos namų auklėtiniai. Tai vaikai, kurie jau patyrė gyvenimo sunkumus, netektis, išgyvenę įvykius, kurie juos sukrėtė ir galbūt atėmė pasitikėjimą pasauliu.

Septynis metus mokykla dalyvavo Išsipildymo akcijoje, kurią organizuoja TV3. Už gerų žmonių aukotas lėšas mokykla įsirengė muzikos terapijos kabinetą, įsigijo sportinio inventoriaus, muzikos instrumentų, pakeitė dalies mokinių gyvenamųjų kambarių langus, įsigijo buitinės technikos valgyklai, įrengė vaikams bendrabutyje virtuvėles su įranga bei daugelį kitų dalykų. Turėjome galimybę 3 metus iš eilės organizuoti vaikams ekskursijas po Lietuvą: lankėmės Kaune, Palangoje, keliavome po Šilutės rajoną. Per tuos metus mokykla gavo apie 60 tūkst. Lt lėšų.

Gaila, bet šiemet pasikeitus organizatorių nuostatoms, mokykla nebegali dalyvauti TV3 organizuojamoje akcijoje ir pagerinti mokinių buitį. Todėl kviečiame savo aukomis paremti savo rajono mokyklą.

Akcijos „Padovanokime vaikams kelionę“ metu Švėkšnos specialiosios mokyklos auklėtiniai lankysis įvairiose įstaigose ir pasiūlys pasivaišinti pačių gamintais pyragais. O už Jūsų aukas atsidėkos savo rankdarbiais.

Jeigu Jūs mūsų nesulauksite, galite savo auką pervesti į Švėkšnos sanatorinės mokyklos banko sąskaitą LT517300010002587777, įmonės kodas 190980473. Taip pat galite susisiekti tel. (8 441) 48328 ir aptarti Jūsų aukojimo galimybę.

Visada laukiame Jums nebereikalingų žaislų, baldų, buitinės technikos, drabužių, avalynės ir kitokių aukų, kurios padėtų mūsų vaikams praturtinti kasdienį gyvenimą.

Akciją vainikuos Atvirų durų diena gruodžio 7 d. 12 val. Maloniai kviečiame atvykti. Čia dar kartą turėsime galimybę atsidėkoti Jums už Jūsų GERUMĄ.