Profesijų diena Juknaičiuose

Profesiju IMGP1689VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro Juknaičių skyrius surengė atvirų durų dieną. Renginio metu skyriaus mokiniai pristatė specialybes, surengė žirgų konkūrus.

Profesinio rengimo centras – viena iš didžiausių profesinio mokymo įstaigų Lietuvoje, įsteigtas 1944 m. Bėgant metams keitėsi jos pavadinimas, mokykla augo, didėjo mokinių, mokymo programų skaičius, kilo darbuotojų kompetencija, plėtėsi projektinė veikla. Per daugiau nei 65 metų veiklos laikotarpį Centras užsitarnavo patikimos ir kompetentingos švietimo įstaigos vardą ne tik mokinių, bet ir partnerių akyse. Centras turi europinį pripažinimą – buvo sertifikuotas Tarptautinėje švietimo asociacijoje „International Education Society“ (IES).

Profesinio rengimo centre yra skyriai Palangoje, Nidoje, Aukštadvaryje ir Juknaičiuose. Juknaičių skyrius įkurtas 1996 m. profesiju diena juknaiciai floristesĮdiegtos higieninės kosmetikos mokymo ir žirgininkystės verslo darbuotojo programos. Šiuo metu Juknaičių skyriuje – mokiniai iš Šilutės, Klaipėdos, Palangos, Telšių, Kretingos rajonų.

Atvirų durų dieną higieninės kosmetikos specialybės kosmetikės, vadovaujamos mokytojų Sonatos Šiaudvytės ir Jolantos Lapinskienės, pakvietė susirinkusius į „Gatvės grožio saloną“, kur buvo teikiamos įvairios odos priežiūros konsultacijos, nustatomas veido odos tipas, atliekamas įvairus makiažas.

Nuo šių metų Juknaičiuose atsirado galimybė įgyti dar vieną specialybę – floristo, kurią plačiau pristatė dėstytoja Lina Kochankienė su savo mokinėmis. Čia vyko daug žiūrovų dėmesio sulaukusi puokščių komponavimo pamoka.
Profesiju IMGP1720
Skambant Juknaičių pagrindinės mokyklos merginų ansamblio dainai „Kur joji, Jonai?“, prasidėjo žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės pristatymas. Sukviesti profesijos mokytojo Gedmanto Grygelio, susirinko besimokantys ir jau baigę mokyklą mokiniai ir raiteliai iš Jurbarko, Plungės, Šilutės, Kretingos, Klaipėdos rajonų, Palangos, Klaipėdos miestų, Pagėgių savivaldybės. Raiteliai varžėsi konkūruose „Simultanas“ ir „Juknaičių taurė“ su dviem persirungimais. Varžyboms teisėjavo varžybų komentatorė Ramunė Jasienė, teisėjavo Jonita Šterndargaitė.

Laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis, rėmėjų įsteigtais prizais ir floristų sukurtomis nuostabiomis gėlių puokštėmis.profesiju diena juknaiciai zirgas

Netrūko pramogų ir mažiems, ir dideliems. Visus džiugino laisvo bendravimo su žirgu pasirodymas, buvo galimybė pajodinėti žirgais, poni arkliukais, pasivažinėti karieta.

Kviečiame visus, ką domina floristo, higieninės kosmetikos kosmetiko ir žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės, mokytis VŠĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro Juknaičių skyriuje.