Projektas ,,Gėlės su meile Tau, mamyte“

juknaiciu mokyklos projektas 1590655981174970Juknaičių pagrindinės mokyklos Mokinių taryba, siekdama įtraukti į aktyvią veiklą ne tik savo narius, bet ir kitų rajono mokyklų mokinius, sumanė projektą  ,,Gėlės su meile Tau, mamyte“, skirtą Motinos dienai pažymėti.

Projekto tikslas – suvienyti ir suaktyvinti rajono mokyklų Mokinių tarybas, gražiai ir prasmingai pasveikinti mokinių mamas.

Kiekviena mokykla lankstė gėles iš popieriaus, kūrė  kompozicijas, jas fotografavo ir vieną gražiausią  nuotrauką atsiuntė  į Juknaičių pagrindinę mokyklą.  Iš gautų rajono mokyklų Mokinių tarybų nuotraukų buvo paruoštas pristatymas pateiktyse  „Gėlės su meile Tau, mamyte“  ir išsiųstas į dalyvavusias projekte mokyklas. Sveikinimą panaudosime demonstravimui organizuojamuose renginiuose, skirtuose Motinos dienai paminėti bei  įkelsime į mokyklų svetaines.

Šiame projekte dalyvavo Vainuto gimnazija, Šilutės Vydūno gimnazija, Žemaičių Naumieščio gimnazija, Švėkšnos „Saulės‘‘ gimnazija , Rusnės pagrindinė mokykla, Pašyšių pagrindinė mokykla ir Juknaičių pagrindinė mokykla.