Projektas, skirtas Žemės dienai

 Zemaiciu Naumiescio mokykla zemes dienaŽemaičių Naumiesčio mokykloje – darželyje kasmet rengiamas projektas Pasaulinei Žemės dienai paminėti bei taikai ir vienybei žemėje ugdyti.

Visą savaitę vyko vaikų piešinių paroda, rinkome šiukšles, puošėme kiemo medžius, į akciją „Nameliai sparnuočiams“ įtraukėme ir tėvelius. Padarytus inkilėlius iškėlėme šalia mokyklos, kad grįžę paukšteliai džiugintų mus savo giesmėmis.

Kovo 18-ąją vyko baigiamoji šventė. Vaikai deklamavo eilėraščius, skirtus Žemei, parodė inscenizuotą vaizdelį „Raudonkepurė“, girininkas Arūnas Uselis pasakojo apie miško gyvenimą, priminė, kad reikia mylėti ir saugoti gamtą. Su švente visus pasveikino mokyklos direktorė Zofija Lydekienė.

Projektą vainikavo bendruomenės eisena į seniūniją. Seniūnui Jonui Budreckui padovanojome inkilėlį, kurį jis pažadėjo iškelti prie seniūnijos. Su vaikais pasižadėjome Žemei gerbti ją, kurti gražesnį rytojų, kuriame nestigtų stebuklų, džiaugsmo, meilės, švelnumo, supratimo. Žemei palinkėjome, kad joje visada šviestų saulė, žaliuotų žolė, žydėtų sodai, kad juose čiulbėtų paukščiai, dangus būtų giedras, kad Žemėje visad būtų Taika.