„ProSoccerData“ mokymuose dalyvavo S. Česnulis

Futbolo mokyklų ir akademijų techniniai direktoriai bei treneriai išklausė mokymus apie „ProSoccerData“ platformos funkcijų patobulinimus, mobilios aplikacijos potobulinimą. Šiuose mokymuose dalyvavo buvęs FK „Šilutė“ treneris Svajūnas Česnulis, šiuo metu užimantis Klaipėdos futbolo mokyklos (FM) techninio direktoriaus pareigas.

„ProSoccerData“ mokymuose dalyvavo S. Česnulis (dešinėje).

„ProSoccerData“ platforma Lietuvos akademijų bus naudojama jau penktame sezone – organizacijos ją naudoti pradėjo dar dirbant su „Anderlecht“ klubo programa, darbas toliau tęsiasi vykstant sertifikavimo procesui.

Lietuvos futbolo federacija yra įsigijusi pagrindinį šios platformos paketą, skirtingos apimties paketus yra įsigijusios ir akademijos. 15 akademijų naudojasi pirmine „ProSoccerData Progress“ 50 platforma, 7 akademijos dirba su „ProSoccerData“ 150 platforma, o 5 pažangiausiai dirbančios akademijos naudojasi daugiausiai funkcionalumų turinčia „ProSoccerData Perform“ platforma.

Platforma yra skirta tiek federacijos techniniam departamentui, tiek ir akademijoms – ten treneriai gali vesti bei sekti savo treniruočių, rungtynių procesus, direktoriai – sekti trenerių darbą treniruočių ir rungtynių metu. Platforma padeda vesti žaidėjų ugdymo statistinę medžiagą, matyti raidos trūkumus ir daryti korekcijas.

Praėjusią savaitę įvyko dveji šios platformos mokymai, skirti Lietuvos akademijoms – vieni akademijų vadovams, kiti – treneriams. „ProSoccerData“ platforma naudojasi 8 nacionalinės šalių federacijos, 80 klubų iš aukščiausių įvairių lygų klubų bei dar 450 mėgėjiškų komandų.

Pagal Klaipėdos FM informaciją.