Prostatos vėžio diagnostika skirtingose stadijose

Prostatos vėžys yra sunki ir klastinga liga, aktuali vyresnio amžiaus vyrams. Tam, kad ši liga būtų kaip įmanoma lengviau išgydoma, svarbu laiku ją diagnozuoti – kuo ankstesnėse stadijose tai bus padaryta, tuo efektyvesnis ir paprastesnis bus ir gydymas. Sužinokite daugiau apie patikimus neinvazinius prostatos vėžio tyrimus ir nepraleiskite progos pasinaudoti modernių medicininės diagnostikos technologijų teikiamomis galimybėmis.

Prostatos vėžys

Prostatos vėžio simptomai

Pradžioje, ankstyvose stadijose prostatos vėžys dažniausiai pasireiškia labai nežymiai ir tas tik paverčia diagnostiką dar sudėtingesne. Šis onkologinis susirgimas susijęs konkrečiai su šlapimo sistema žmogaus organizme, todėl vieni iš pagrindinių simptomų yra dažnas šlapinimasis, kuris būna sunkus ir skausmingas, šlapime gali pasitaikyti net ir kraujo pėdsakų.

Prostatos vėžiui perėjus į vėlyvesnę stadiją, skausmas plinta po visą organizmą, apimdamas pirmiausia klubus, dubens sritį, apatinę nugaros dalį. Ligos komplikuotumas priklauso nuo konkrečios situacijos. Norint išvengti nemalonių prostatos vėžio simptomų, svarbu laiku atlikti tikslius tyrimus, kurie leis paskirti situacijai tinkamiausią gydymą

Vienas iš patikimiausių būdų prostatos vėžiui diagnozuoti yra neinvazinis molekulinis tyrimas, kuris nesukelia šalutinių veiksnių ir žalos sveikatai, o rezultatai būna itin tikslūs. Inovatyvūs metodai visiškai nėra skausmingi, jie sukurti taip, kad sukeltų kuo mažiau nepatogumų ar žalos sveikatai ir suteiktų kuo tikslesnius rezultatus.

Daugiau apie neinvazinius prostatos vėžio diagnostikos metodus ir teikiamas paslaugas rasite: https://www.diagnolita.lt/