„Protų mūšis“ Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje

naumiestis protu musisŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko renginys „Pažink savo kraštą“, kurį vedė Paulina Mikelkevičiūtė ir Giedrė  Pupšytė.

Konkursą organizuoti pasiūlė Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filialo bibliotekininkės. Mūsų gimnazijos bibliotekininkės Regina Vingienė ir Ksevera Toliušienė, istorijos mokytojos Marytė Liudžiuvienė ir Liucija Šertvytienė tam pritarė.

Renginys vyko įgyvendinant Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos finansuotą projektą „Iš miesto į kaimą: keliaujantys sociakultūriniai turai“.

Renginyje dalyvavo keturios komandos: 8-oji, I, II, III klasės. Komandos turėjo atsakyti po 10 klausimų iš keturių etapų. Jie buvo apie Šilutės kraštą, nusipelniusius šio krašto žmones, istorinę vertę turinčius pastatus.

Komandų atsakymus vertino Marytė Liudžiuvienė, bendruomenės pirmininkė Nijolė Rimkienė, bibliotekininkė Ksevera Toliušienė.

Protų mūšį laimėjo antrųjų gimnazijos klasių mokiniai, kurie labai džiaugėsi savo pergale. Jie buvo apdovanoti saldžiais prizais.
Ir kitos komandos nebuvo nuskriaustos – jos irgi gavo saldžius paguodos prizus. Laimėtojai vyks į rajoninį konkursą „Pažink savo kraštą“.